Mezoterapia igłowa lub bezigłowa twarzy, szyi i dekoltu i więcej od 99,99 zł w Salonie Visage w Bydgoszczy

Nie trzeba zakradać się do pasmanterii, rozmontowywać gramofonu ani nurkować w sosnowym zagajniku, żeby cieszyć się efektami jak spod igły. Z dzisiejszym grouponem równie spektakularne efekty osiągniesz, wybierając się do Salonu Visage w Bydgoszczy.

Oferta
Mezoterapia igłowa lub bezigłowa twarzy, szyi i dekoltu z ostrzykiwaniem krzemionką organiczną lub witaminą C w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za 1 zabieg,
2) 199,99 zł za 3 zabiegi,
3) 299,99 zł za 5 zabiegów.

Mezoterapia igłowa to skuteczny zabieg pozwalający na szybką i zauważalną poprawę kondycji skóry. Poprzez drobne nakłucia cienką igłą, w głąb skóry wprowadzane są substancje odżywcze, wzmacniające jej strukturę, a także stymulujące proces samoregeneracji. Mezoterapia pozwala poprawić mikrokrążenie, ujędrnić skórę oraz zredukować blizny, wykonana na skórę głowy zapobiega zaś wypadaniu włosów i pozytywnie wpływa na ich gęstość.

Salon Visage
Gabinet działa na bydgoskim rynku usług kosmetycznych od 1995 roku, a makijaż permanentny wykonuje się tu od 15 lat. Obecnie oferuje on szeroki wachlarz zabiegów: depilacja, masaż, piercing, mikrodermabrazja i manicure to tylko niektóre z nich. Salon na stałe współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej, a jego właścicielka regularnie uczestniczy w targach i konferencjach branżowych. O wysokim poziomie usług świadczy zadowolenie klientów oraz certyfikat “Mezoterapia i rewitalizacja skóry” wydany przez wrocławskie Centrum Urody Perfect Glamour.


W skrócie

  • Mezoterapia igłowa na twarz, szyję i dekolt: spłycenie zmarszczek, regeneracja i poprawa wyglądu skóry, ujędrnienie naskórka, poprawa mikrokrążenia

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). 20% rabatu na pozostałe usługi.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 52 343 48 76, 602 399 984. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

99,99 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 0%
Oszczędzasz: 0 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Szumana 11, 85-796 Bydgoszcz

Strona firmowa