Okulary korekcyjne: 49,90 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł i więcej opcji w Studiu Optycznym 9 w Bydgoszczy

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,90 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych ze specjalną łatwo czyszczącą powłoką antyreflesyjną o właściwościach oleofobowych i hydrofobowych,
  • 59,90 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką fotochromową Transitions,
  • 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł zakup okularów progresywnych z powłoką antyreflesyjną z szerokim kanałem progresji.

Studio Optyczne 9

W bydgoskiej kamienicy przy ulicy Gdańskiej w latach 1909-1939 swoją siedzibę miała Centrala Optyczna. Obecnie mieści się tam jeden z salonów Studia Optycznego 9, które w ten sposób pielęgnuje tradycje optyczne. Oferuje przy tym najwyższą jakość usług, będąc partnerem wielu renomowanych firm, takich jak Pierre Cardin, Guess, Lacoste, Hugo Boss. Co więcej, Studio Optyczne 9 wspiera akcję Fundacji One Sight, która w ciągu ponad 20 lat działalności pomogła 8 milionom ludzi z najbiedniejszych regionów świata, zapewniając im darmowe badanie wzroku i okulary korekcyjne.

W salonie można zaopatrzyć się w klasyczne i awangardowe oprawki znanych producentów oraz różnego rodzaju soczewki okularowe mineralne i organiczne, w tym jednoogniskowe, asferyczne, dwuogniskowe i progresywne. Tym, którzy mają sokoli wzrok i chcą ochronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, studio oferuje bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych z wysokim filtrem.


W skrócie

Oprawki renomowanych marek m.in. Lacoste, Armani, Hugo Boss, Salvatore Ferragamo, Pierre Cardin

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Przy 1 zamówieniu można maksymalnie wykorzystać 1 groupon, groupony nie łącza się. Oprawki dostępne od 240 zł.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 52 321 48 80  (ul. Dworcowa) i 52 321 58 28 (ul. Gdańska)
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

200 zł od 49,9 zł
Rabat w wysokości: 75%
Oszczędzasz: 150,1 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Dworcowa 8, 85-010 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE
ul. Gdańska 9, 85-005 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa