Skok ze spadochronem w tandemie z kursem przygotowawczym dla 1 (679 zł) lub 2 osób (1349 zł) z Dynamic Sport (do -29%)

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 679 zł zamiast 950 zł za skok w tandemie dla 1 osoby + kurs przygotowawczy,
  • 1349 zł zamiast 1900 zł za skok w tandemie dla 2 osób + kurs przygotowawczy.

Oferta zawiera:

  • kurs przygotowawczy - szkolenie i przygotowanie do skoku (wiedza o budowie spadochronu, technikach i teorii skoku, meteorologii oraz zachowania się w sytuacjach awaryjnych)
  • wypożyczenie kombinezonu i googli
  • skok z wysokości 4000 m z instruktorem w tandemie z samolotu dwusilnikowego mieszczącego 16 osób - 50 sekund swobodnego spadania z prędkością ok. 200 km/h oraz około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy
  • pamiątkowy certyfikat

W przypadku opcji 2. istnieje możliwość zamiany skoku dla 2 osób na dwa skoki dla 1 osoby.

Dynamic Sport

Dostarczanie rozrywki na najwyższym - dosłownie i w przenośni poziomie, to specjalność istniejącej od 1996 roku firmy. Oprócz oferty lotów na paralotniach Dynamic Sport oferuje także skoki spadochronowe z wysokości 4000 metrów z instruktorem w tandemie. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa i sportu spadochronowego, instruktorem oraz czynnym zawodnikiem a także zawodowym skoczkiem spadochronowym z uprawnieniami do skoków w Tandemie. Posiada ponad 25-cio letnie doświadczenie w lotnictwie i oddanych ponad 1600 skoków ze spadochronem. Pochwalić się może także miedzy innymi tytułem Wicemistrza Polski. Z pod jego ręki wyszło wielu instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej. Bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług potwierdzają państwowe uprawnienia i certyfikaty nie tylko Urzędu Lotnictwa Cywilnego ale także zagranicznych instytucji. Oprócz skoków spadochronowych w tandemie, w ofercie Dynamic Sport znajdują się usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią.


W skrócie

Niezapomniana przygoda w przestworzach z certyfikatem i możliwością nagrania pamiątkowego filmu oraz wykonania zdjęć

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: filmowanie i robienie zdjęć płatne dodatkowo. Oferta dla Osób pełnoletnich. Dopuszczalna waga osoby chcącej wykonać skok to maks. 115 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dokładny termin rozpoczęcia sezonu uzależniony jest od warunków atmosferycznych (decyzja organizatora). W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Wypożyczenie sprzętu (kombinezon, google) oraz certyfikat oddania skoku w cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 794 966. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Obowiazek na 24-godziny przed umówionym terminem lotu telefonicznie bądź przez SMS potwierdzić udział oraz dopytać o aktualność usługi.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

950 zł od 679 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 271 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Szybowcowa Lotnisko Kruszyn, 87-853 KRUSZYN

Strona firmowa