Godzinny masaż całego ciała do wyboru od 59,99 zł w Beauty Spa

Szczegóły:

  • czas trwania 1 masażu: 1 godz.
  • dostępne masaże: klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, Lomi Lomi, czekoladą

  • dla klientów Groupon możliwość wydłużenia zabiegu o pół godziny za dopłatą 30 zł (zgodnie z cennikiem salonu) uiszczaną na miejscu

Kto nie miałby ochoty oddać się relaksującym, poprawiającym nastrój i wygląd zabiegom? Sposobem na uśmierzenie bólu mięśni, ujędrnienie i odżywienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, wzmocnienie odporności oraz zwiększenie sprawności i elastyczności stawów może być masaż. Kameralna atmosfera, kojący zmysły zapach czekolady to dodatkowy sposób na złagodzenie zmęczenia i wyciszenie organizmu. Chcąc zafundować sobie chwilę relaksu i odprężenia warto zdecydować się na wizytę w gabinecie masażu. Możliwe jest to dzięki ofercie w salonie Beauty Spa w Częstochowie. To również sposób na prezent o wielu korzyściach dla bliskiej osoby.


W skrócie

Sposób na relaks i wyciszenie, wyszczuplenie ciała i redukcję cellulitu, regenerację sił witalnych, zmniejszenie napięcia mięśni i stawów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na elegancki, imienny voucher prezentowy za dopłatą 10 zł uiszczaną na miejscu. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-21, sob. 9-16.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 114 202. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

59,99 zł od 47,99 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 12 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Aleja Najświętszej Marii Panny 38A, 42-200 Częstochowa

Strona firmowa