Wybielanie zębów lampą Beyond za 279 zł w AMG MED

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 minut
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • konsultacja w cenie

Lampa Beyond (akcelerator halogenowy) – lampa o zaawansowanej technologii, która posiada wiązkę światła o długości fali od 480-520 nm. Wiązką ta wnika w szkliwo i zębinę, dlatego jest polecana osobom z dużymi przebarwieniami (np. po paleniu papierosów, pici dużej ilości kawy i herbaty) oraz osobom, które pierwszy raz wybielają zęby. Efekt wybielania utrzymuje się do roku.


W skrócie

Okazja by w szybkim czasie uzyskać efekt bielszych zębów o nawet kilkanaście odcieni i cieszyć piękniejszym uśmiechem przez wiele miesięcy

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 822 922. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
od 279 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sikorskiego 120A, 42-200 Częstochowa

Strona firmowa