Skok spadochronowy w tandemie (od 589,99 zł) z filmem (od 699,99 zł) i więcej ze Strefą Skoków

Szczegóły:

W ramach oferty:

  • szkolenie i przygotowanie do skoku
  • wypożyczenie kombinezonu, gogli
  • pamiątkowy certyfikat

Regulamin dostępny: tutaj

Film simple to film nagrywany z kamery umieszczonej „na tandemie” albo na ręce instruktora albo u pasażera.

Na czym polega skok ze spadochronem?

Skok wykonywany jest z samolotu, z wysokości kilku tysięcy metrów i pozwala na własnej skórze doświadczyć momentu wolnego spadania. W trakcie wykonywania skoku w tandemie, pasażer jest przypięty do instruktora i znajduje się pod jego opieką od początku do końca. Obecność doświadczonego skoczka pozwala czerpać jak najwięcej z tej atrakcji, nie tylko podziwiając widoki, ale także doświadczając niczym nieskrępowanej, podniebnej swobody.

Taki skok to okazja by przełamać wewnętrzne ograniczenia i spróbować czegoś nowego. Skok z wysokości pod okiem profesjonalisty pomoże przezwyciężyć obawy przed nieznanym i spróbować zaufać samemu sobie – tym bardziej, że nad wszystkim będzie czuwał ktoś, kto zadba o bezpieczeństwo oraz komfort.

Organizator posiada wszystko co potrzebne i niezbędne do wykonania skoku spadochronowego: kombinezony, kaski, okulary. W dzień skoku najlepiej ubrać się w coś wygodnego (np. odzież sportową), tak by czuć się komfortowo po założeniu specjalnej uprzęży spadochronowej.


W skrócie

Okazja by doświadczyć uczucia swobodnego spadania z prędkością przekraczającą 200km/godz.

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 817 544 z podaniem kodu zabezpieczającego. Przed zakupem należy się zapoznać z regulaminem skoków. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

700 zł od 589,99 zł
Rabat w wysokości: 15%
Oszczędzasz: 110,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Skokowa 18, 66-015 Przylep - Zielona Góra

Strona firmowa