Jazda gokartem: 8-minutowy przejazd za 19 zł i więcej w Forza Kart Tor Gokartowy

Szczegóły:

  • czas pojedynczej jazdy: 8 minut
  • długość trasy: 320 metrów
  • długa prosta: 50 metrów
  • kominiarka w cenie: nie, możliwość zakupu w cenie 7 zł
  • szerokość toru: 6 metrów
  • nawierzchnia: kostka brukowa
  • brak konieczności wyrabiania karty członkowskiej
  • godziny otwarcia: pon.-pt: 15:30-21, sob: 11-21, ndz: 12-21

Obiekt dysponuje 10 gokartami Caroli Stinger z silnikami 200cc o mocy 7KM. Są one wyposażone w zagłówki, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, funkcję „pół-gaz”, która zmniejsza moc gokarta o połowę (dla młodszych uczestników). Oprócz tego, dostępny jest 1 gokart z silnikiem 270cc o mocy 9KM (na specjalne okazje).

Tor kartingowy Forzakart wyposażony jest w profesjonalne urządzenie do pomiaru czasu firmy MyLaps, które potrafi zmierzyć przebyte okrężenie z dokładnością do 0,001 sekundy.


W skrócie

Przejazd gokartem na profesjonalnym torze o długości 320 metrów; oferta zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kierowców

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Wymagane ukończenie 18 lat (dla osób poniżej 18. roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego). Minimalny wzrost uczestnika to: 140 cm (gokart normalny), 125 cm (gokart mały). Ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa obowiązkowe jest posiadanie kominiarki pod kask. Osoby posiadające własne kominiarki mogą przynieść ze sobą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon należy wykorzystać w jednym dniu Groupon należy wykorzystać w jednym dniu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakup kominiarki na torze – 7 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 222 835 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

26 zł od 19 zł
Rabat w wysokości: 26%
Oszczędzasz: 7 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Grunwaldzka 263, 43-600 Jaworzno

Strona firmowa