Kuracja wyszczuplająco-ujędrniająca od 89,99 zł w salonie Golden Beauty & SPA


Wybierz 1 z 3 opcji

Kompleksowa kuracja wyszczuplająco-ujędrniająca – zabieg X-WAVE (terapia falami akustycznymi), liposukcja ultradźwiękowa, masaż próżniowy na 4 partie ciała (uda, pośladki, plecy i brzuch) oraz ujędrnianie piersi lub dłoni:

  • 89,99 zł za 1 pakiet,
  • 225 zł za 3 pakiety,
  • 420 zł za 6 pakietów.

W opcji 3. dodatkowo zaproszenie dla kupującego lub dla bliskiej osoby na 60-minutowy masaż relaksacyjny lub zabieg Exilis na twarz.

Wizyta w centrum pozwala pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie wybranej partii ciała, zredukować nieestetyczną skórkę pomarańczową i poprawić metabolizm. W tym celu liposukcja ultradźwiękowa rozbija tkankę tłuszczową i przetwarza ją tak, aby była łatwa do wydalenia. Fala akustyczna przenika zaś przez skórę, by ją wygładzić i rozbić cellulit. Ostatnim etapem modelowania sylwetki jest masaż próżniowy, który uruchamia naturalne mechanizmy oczyszczające organizm oraz pobudza krążenie krwi i limfy, czego wynikiem jest lepiej odżywiona skóra pozbawiona szkodliwych toksyn. Na koniec wizyty zaplanowane jest jeszcze ujędrnianie piersi lub dłoni.


W skrócie

Kuracja pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj. http://goldenbeauty.pl/kontakt/ Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 89,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wojewódzka 50 nr 5, 40-224 Katowice

Strona firmowa