Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK od 999,99 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii w Bielsku-Białej

Wybierz 1 z 2 opcji

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK

  • 999,99 zł za zabieg dla jednego oka
  • 1999,99 zł za zabieg dla pary oczu

Laserowa korekcja wzroku polecana jest wszystkim osobom, którym okulary lub soczewki kontaktowe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu, gwarantują bezpieczeństwo, precyzję i i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu.

Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku metodą Lasek przeznaczona jest dla:

  • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
  • osób ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),

Lasek to metoda laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, jest całkowicie bezbolesny jednak głównie dedykowany do korekcji niewielkich wad wzroku. Powrót do codziennych aktywności następuje stosunkowo szybko, jeżeli jednak pracujesz fizycznie lub uprawiasz sporty angażujące prace ciała, czas rekonwalescencji jest dłuższy.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej. Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu metodą Lasek mogą zostać przekwalifikowani do innej metody. Jeżeli jednak z przyczyn medycznych nie zakwalifikujesz się do żadnej z metod – odzyskasz pełen zwrot wpłaconych należności.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj


W skrócie

Profesjonalny zabieg metodą LASEK, który pomaga w zmniejszeniu lub likwidacji krótkowzroczności.

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w OKULUS PLUS.
Dodatkowe informacje: koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta nie jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu kwota grouponu zostaje zwrócona. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 816 25 78 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 999,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała

Strona firmowa