Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł i więcej w salonie Piękno z Pasją w Bielsku-Białej (do -57%)

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów średniej długości, do ramion (poza zabiegiem prostowania dostępnym dla włosów każdej długości)
  • dopłata do włosów dłuższych: 20 zł

Jaki salon fryzjerski na Śląsku wybrać? Który fryzjer jest godny zaufania? Jakie salony fryzjerskie oferują fantazyjne uczesania? Czym różni się zwykła koloryzacja od koloryzacji dającej efekt włosów jakby muśniętych słońcem? Jakie różnice są między ombre, sombre, flamboyage, a baleyage? Czy prostowanie włosów nie niszczy ich? Jakie działanie ma keratyna na włosy? Z odpowiedzią na te i inne pytania przychodzi oferta Groupon na usługi fryzjerskie w salonie Piękno z Pasją z Bielska-Białej. Doświadczeni fryzjerzy mogą też wykonać zabieg botoksu na włosy polecany dla każdego, kto skarży się na zniszczone i matowe włosy.


W skrócie

Sposób na odświeżenie wizerunku lub zmianę image, dzięki strzyżeniu, farbowaniu lub prostowaniu; w ofercie również regeneracyjny botoks

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z powodu urlopu salon w grudniu nie czynny.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 771 210 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nie podania kodu wraz z rezerwacją obowiązuje cennik salonu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

70 zł od 23,99 zł
Rabat w wysokości: 65%
Oszczędzasz: 46,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bohaterów Warszawy 3a, 43-300 Bielsko-Biała

Strona firmowa