Catering dietetyczny: dieta Vege lub Light z dostawą na 5 dni od 199 zł i więcej w Fit Na 5

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • dieta: Vege lub Light
  • kaloryczność: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal
  • czas trwania: od 5 do 60 dni
  • dostawa: w cenie; obejmuje cały kraj, zgodnie z mapka na stronie http://fitna5catering.pl/
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5 (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: tak

Dieta Vege została zbilansowana zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia. Zawiera ok. 15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Nie zawiera produktów mięsnych oraz ryb. Zalecana wegetarianom oraz osobom, które na jakiś czas z różnych względów chcą ograniczyć mięso w diecie.

Dieta Light złożona z posiłków, w których przeważają produkty o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans, a ograniczone są produkty o wysokiej zawartości błonnika oraz produkty spowalniające trawienie i wzdymające. Owoce i warzywa zwykle są duszone lub pieczone. Zawiera ok. 15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Dieta polecana przy zaburzeniach układu pokarmowego, zaburzeniach żołądkowych, trzustkowych, wątrobowych i jelitowych, a także po zabiegach w tym obrębie.


W skrócie

W ofercie do wyboru dieta dla wegetarian i osób rezygnujących z produktów mięsnych oraz ryb lub dla osób z zaburzeniami układu pokarmowego

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://fitna5catering.pl/zamowienie/#/. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający z grouponu (w polu Notatki). Zamówienia nie należy opłacać, znajdzie się ono automatycznie w systemie cateringu. Dostawa w cenie; obejmuje cały kraj, zgodnie z mapka na stronie https://fitna5catering.pl/. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
od 199 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa