Interaktywna gra na żywo Prosektorium dla maks. 5 osób od 89,99 zł w Houdini Games w Katowicach (do -35%)

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: codziennie (od pon. do czw. lub od pt. do niedz.)
  • na miejscu należy być na umówioną w kalendarzu rezerwacyjnym godzinę. Pojawienie się przed czasem nie gwarantuje wejścia do punktu.

Emocjonująca gra, która toczy się na planie jedynej otwartej dla wszystkich sali sekcyjnej. Scenografia powstała w oparciu o prawdziwe wyposażenie, co nadaje jej wyjątkowego autentyzmu i niespotykanego klimatu. Cel gry jest podchwytliwy i stanowi zagadkę. Uczestnicy sami muszą zada sobie pytanie czy udało się ją przejść i podjąć decyzję o zakończeniu gry. Narracja gry Prosektorium oparta jest o tajemniczą postać dr. Lucjana Goldsteina, który inspirując się Harrym Houdinim, przearanżował budzące w każdym człowieku lęk miejsce w intrygującą przestrzeń do grania na ludzkich emocjach i intelekcie.


W skrócie

Interaktywna gra, która angażuje wszystkie zmysły i sprawia, że uczestnik traci poczucie rzeczywistości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt tel. 725 424 636.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: www.houdinigames.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

139 zł od 89,99 zł
Rabat w wysokości: 35%
Oszczędzasz: 49,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Opolska 3/7, 40-084 Katowice

Strona firmowa