Microblading, metoda piórkowa i więcej: makijaż permanentny brwi od 179,99 zł w salonie Red Nails

Wybierz 1 z 3 opcji

Makijaż permanentny brwi:

  • 179,99 zł zamiast 500 zł za zabieg metodą: cienia, kompaktową,
  • 199,99 zł zamiast 500 zł za zabieg metodą: włoskową, microblading. taffy,
  • 249,99 zł zamiast 800 zł za zabieg metodą ombre.

Profesjonaliści w Red Nails wykonują makijaż permanentny brwi różnymi metodami. Nowym typem jest makijaż ombre, często wykonywany przez celebrytów. W ofercie dostepne:

  • Metody taffy, microblading, piórkowa/włoskowa: zabiegi wykonywane manualnie (bez użycia maszyny). Polegają na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi, różnią się miedzy sobą sposobem ułożenia włosa pigmentowanego w skórze, ich rozstawem oraz głębokością.
  • Metoda kompaktowa: zabieg wykonywany manualnie za pomocą urządzenia do pigmentacji. Polega na wprowadzeniu barwnika precyzyjną igłą w skórę w sposób omówiony z klientem przed zabiegiem (może to być bardzo intensywne zacienienie, zabarwienie bądź efekt przypominający blednącą hennę).
  • Metoda cienia: pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew (plamę), polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi.
  • Metoda ombre: z manualnym wykorzystaniem aparatu i użyciem 3 barwników; może imitować makijaż gwiazd z okładek czasopism.

Dodatkowe informacje:

  • korekta: nie jest ujęta w cenie zabiegu
  • znieczulenie: nie jest ujęte w cenie zabiegu

W skrócie

Makijaż permanentny brwi pozwoli cieszyć się pełnymi, wyrazistymi brwiami: różne metody (microblading, metoda ombre, kompaktowa i więcej)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta skierowana do osób, które nie posiadają brwi do poprawki wykonanych w innym salonie. Tylko dla klientów, którzy nie mają żadnej stylizacji.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca. Godziny otwarcia: 7-20 (7 dni w tygodniu). Znieczulenie: za dopłatą 50 zł (w salonie).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

500 zł od 179,99 zł
Rabat w wysokości: 64%
Oszczędzasz: 320,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Józefowska 10/7, 40-144 Katowice

Strona firmowa