Bilard: 2 godz. gry za 15,99 zł i więcej opcji w Kieleckim Centrum Bilardowym Contact

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wynajęcie stołu do gry w bilard:

  • 15,99 zł za 2 godz. gry,
  • 24,99 zł za 3 godz. gry,
  • 31,99 zł za 4 godz. gry.

Dodatkowe informacje:

  • liczba dostępnych stołów: 8

Kieleckie Centrum Bilardowe Contact

Na blisko 400 mkw. klubu, prężnie działającego od 2006 roku, znajduje się 7 profesjonalnych stołów bilardowych i 1 do snookera, na których rozgrywane są zawody regionalne i ogólnopolskie. Do tej pory centrum było gospodarzem m.in. Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilard, Polskiej Ligi Bilardowej czy Pucharu Polski Kobiet. Organizuje również Akademię Bilardową, imprezy okolicznościowe, szkolenia dla firm i pokazy trików bilardowych. W części kawiarnianej może wówczas przebywać blisko 100 osób, dla których barmani chętnie przygotowują orzeźwiające drinki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w przerwie gry w bilard, darty, piłkarzyki czy na konsoli Play Station surfować po internecie lub oglądać transmisje spotkań sportowych na ekranach 3D. Latem zaś można skorzystać z letniego ogródka z grillem, gdzie również dostępny jest telebim. Warto wspomnieć, że obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


W skrócie

Największy klub bilardowy w Kielcach wielokrotnie wyróżniony przez Polski Związek Bilardowy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zalecane jest potwierdzenie rezerwacji pod numerem 728 105 361.
Konieczna rezerwacja na http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 15,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Moniuszki 2b, 25-528 Kielce

Strona firmowa