Catering dietetyczny: dieta Standard z dostawą na 3 dni od 109 zł z QmamySmaki

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Standard
  • kaloryczność: 1200-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: Kielce, Bilcza, Brzeziny, Domaszowice, Masłów Pierwszy, Miedziana Góra, Morawica, Nowiny, Wola Kopcowa, Zgórsko
  • dni dostawy: codziennie

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


W skrócie

Dieta Standard to sposób na zredukowanie lub utrzymanie upragnionej masy ciała poprzez kontrolę ilości dostarczanych do organizmu kalorii

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 000 503. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane potrzebne do realizacji zamówienia (dane kontaktowe, adres dostarczenia cateringu). Dostawa do miejscowości: Kielce, Bilcza, Brzeziny, Domaszowice, Masłów Pierwszy, Miedziana Góra, Morawica, Nowiny, Wola Kopcowa, Zgórsko. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
141 zł od 109 zł
Rabat w wysokości: 22%
Oszczędzasz: 32 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa