Od 13,99 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP


Oferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.


Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Okazja, by zobaczyć między innymi filmy:

 • „Kraina Lodu 2”

Anna, Elsa i pozostali bohaterowie kultowej animacji Disneya wracają na wielki ekran. Niesamowite przygody i odrobina magii to gwarancja rozrywki dla widzów w każdym wieku.

 • „#Jestem M. Misfit”

Komedia młodzieżowa, której bohaterką jest Julia. Nastolatka wraz z rodzicami przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Polski, gdzie musi odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości.

 • „Salma w Krainie Dusz”

Niesamowita wyprawa do świata duchów i czarów. Szesnastoletnia Salma dzięki tajemniczemu medalionowi może przenieść się w zaświaty, aby odnaleźć swoich rodziców.

 • „Jak poślubić milionera”

Komedia z plejadą polskich gwiazd w rolach głównych (na wielkim ekranie m.in. Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Julia Wieniawa). Bohaterowie filmu postanawiają nie czekać bezczynnie na miłość – zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

 • „Terminator: Mroczne przeznaczenie”

Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w filmie „Terminator 2: Dzień sądu”.

 • „Ukryta gra”

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko mistrzowi z ZSRR. Międzynarodowy turniej jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej gry. Stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

 • „Midway”

Wojenna superprodukcja ukazująca jedną z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku. Na wielkim ekranie m.in. Luke Evans, Woody Harrelson, Patrick Wilson, Mandy Moore, Dennis Quaid, Ed Skrein, Alexander Ludwig, Aaron Eckhart i Nick Jonas.

 • „Doktor Sen”

Kontynuacja bestsellerowego „Lśnienia”. Dorosły Dan Torrence spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ochronić ją przed istotami z grupy Prawdziwy Węzeł, które polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

 • „Last Christmas”

Komedia romantyczna inspirowana świątecznym przebojem „Last Christmas” George’a Michaela. Życie głównej bohaterki zaczyna zmieniać się na lepsze, kiedy poznaje Toma. Czy magia świąt pomoże stworzyć związek idealny?

 • „Proceder”

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, który ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. W rolach głównych m.in. Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz.

 • „1800 gramów”

Ewa (Magdalena Różczka) szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Tuż przed Świętami jej życie się zmienia w niezwykły sposób, kiedy pojawia się w nim malutka Nutka. Dla porzuconego przez matkę niemowlaka Ewa jest gotowa poświęcić swoją karierę i szansę na miłość.

 • „Le Mans ‘66”

Prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa. W rolach głównych nagrodzeni Oscarami Matt Damon i Christian Bale.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Jak można ciekawie spędzić czas wolny ze znajomymi i rodziną? Z odpowiedzią przychodzi oferta na bilety do Multikina. Bez względu na pogodę, sale kinowe są miejscem, gdzie można wygodnie usiąść i przenieść się w zupełnie inny świat.

Multikino oferuje seanse dla dzieci i dorosłych, filmy familijne, budzące dreszcz grozy horrory, emocjonujące filmy akcji, bawiące do łez komedie czy trzymające w napięciu thrillery. Oprócz premier filmowych na miejscu obejrzeć można pokazy w technologii VR (Virtual Reality). Seanse VR by Samsung dostępne są w kinach: Multikino Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin oraz Poznań Malta.

Repertuar obejmuje także koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych czy transmisje oper i baletu w jakości HD.

Specjalnie z myślą o kobietach stworzono cykl „Kino Na Obcasach”, a dla rodziców z małymi dziećmi „Multibabykino” oraz poranki dla najmłodszych (w weekendy). Dla szkół przygotowano bogaty program pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.


W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina lub on-line na www.multikino.pl. Realizacja online dotyczy biletów VIP oraz biletów standardowych.
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W celu realizacji on-line wejdź na www.multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij „Kupuję bilety” i podaj kod grouponu w polu „Kod voucher”. Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub przez cały tydzień na miejsca standardowe, miejsca VIP oraz SuperVIP. Brak miejsc VIP w kinach: Kielce. W kinie Poznań Stary Browar, Poznań Malta i Warszawa Młociny wszystkie fotele SuperVIP (obowiązują groupony standardowe), w Łodzi – dostępne miejsca VIP (groupony standardowe) i SuperVIP (groupony VIP), w Pruszkowie - dostępne miejsca standardowe (groupony standardowe) oraz VIP i SuperVIP (groupony VIP). Każdy bilet VIP może zostać wykorzystany w ramach miejsca standardowego.
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Zabrze, Tychy, Sopot, Szczecin, Poznań 51, Kielce, Kraków, Lublin, Rybnik.
Grupa 2: Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Czechowice-dziedzice, Jaworzno.
Grupa 3: Łódź, Poznań Malta, Bydgoszcz, Elbląg, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Włocławek, Zgorzelec, Warszawa Młociny.
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Wola, Pruszków, Poznań Stary Browar (ważne również we wszystkich kinach Multikino w Polsce).
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 29.02.2020.

od 13,99 zł
Oferta ważna do: 31.01.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk
ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
ul. Marszałka Focha 48, 85-070 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE
ul. Warszawska 26, 25-317 Kielce
ul. Legionów 83, 43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 14 A, 84-230 Rumia
ul. Plac Grunwaldzki 22, 50-384 Wrocław
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa
ul. Pułaskiego 10/12, 87-800 Włocławek
ul. Juliana Tuwima 26, 10-748 Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno
ul. Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
ul. Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków, MAZOWIECKIE
ul. B Chrobrego 1, 44-200 Rybnik
ul. Boh. Monte Cassino 63, 81-767 Sopot
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin
ul. Gdańska 18, 41-800 Zabrze
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań
ul. Szczecińska 57, 76-218 Słupsk
ul. Armii Krajowej 52a, 59-900 Zgorzelec
ul. Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy
ul. Al. KEN 60, 02-777 Warszawa
ul. B Chrobrego 1, 26-609 Radom
ul. Stanisława Dąbka 152, 82-300 Elbląg
ul. Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków
ul. Abpa A. Baraniaka 8, 61-131 Poznań
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-400 Lublin
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice

Strona firmowa