Lot widokowy nad Kielcami z Mistrzem Świata i Polski z prezentacją sprzętu za 199 zł i więcej z Extreme Marcin Bernat

Szczegóły:

  • doświadczenie pilota: mistrz świata i Polski
  • czas trwania lotu: ok. 15 minut – jednak na całość atrakcji trzeba przeznaczyć więcej czasu, gdyż w pakiecie dostępne jest krótkie szkolenie, zapoznanie ze sprzętem przygotowanie do startu itp.

Loty odbywają się motoparalotnią, czyli tzw. miękkim szybowcem z silnikiem, który (po wyłączeniu w powietrzu) funkcjonuje jak tradycyjna paralotnia (lot szybujący). Na pokładzie łączność między pilotem a uczestnikiem lotu zapewnia interkom, zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Po konsultacji z pasażerem możliwe są akrobacje w powietrzu.

Więcej informacji dostępnych na stronie

Kielce z lotu ptaka? Firma Extreme Marcin Bernat jest odpowiedzią na to pytanie. Prezentowana na stronie Groupon oferta to okazja, by spełnić swoje podniebne marzenia, tym bardziej, że opiekunem lotu jest nikt inny jak Marcin Bernat – utytułowany i wykwalifikowany pilot o wieloletnim doświadczeniu. Lot widokowy motoparalotnią, niezależnie od wybranej opcji, trwać będzie około 15 minut. To niezwykłe doświadczenie może być również udokumentowane na filmie w jakości HD, dzięki specjalnym kamerkom, przeznaczonym do tego rodzaju aktywności.


W skrócie

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania panoramy Kielc z lotu ptaka

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika to 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zaleca się założenie wygodnego obuwia na miękkiej podeszwie. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim). Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 348 996 lub mailowo: [email protected] z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego (w godz.8-14) w ciągu 2 miesięcy od zakupu grouponu. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 199 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Korczyn 21A, 26-067 Strawczyn

Strona firmowa