Ustawienie geometrii kół lub kompletny przegląd auta za 29,99 zł i więcej w Carmax Auto Serwis

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 100 zł za pełną kontrolę geometrii kół i ustawienie zbieżności kół przednich
  • 29,99 zł zamiast 100 zł za kompletny przegląd stanu auta (34 punkty)
  • 49,99 zł zamiast 200 zł za kompletny przegląd stanu technicznego auta (34 punkty), pełną kontrolę geometrii kół i ustawienie zbieżności kół przednich

Przegląd auta obejmuje m.in. kontrolę zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego, oświetlenia, ogumienia, akumulatora, płynów eksploatacyjnych, co pozwoli uniknąć kosztownych awarii lub usterek. Zbagatelizowanie stanu technicznego auta oraz pojedynczych usterek może doprowadzić do szybszego i większego zużycia sąsiadujących elementów, a docelowo narazić właściciela na ogromne wydatki związane z naprawą.

Odpowiednio wykonana usługa geometrii kół wpłynie na wydłużenie żywotności wszystkich elementów w zawieszeniu (m.in. ogumienia) oraz na poprawę przyczepności kół i sterowności. W efekcie jazda samochodem stanie się bezpieczniejsza.


W skrócie

Wśród usług min. ustawienie geometrii kół oraz kontrola stanu technicznego auta

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. W przypadku potrzeby regulacji więcej niż jednego parametru w trakcie ustawiania geometrii kół dodatkowa opłata 20 zł za parametr. W wielu autach występuje tylko jeden parametr podlegający regulacji więc dopłata nie będzie występować, natomiast w autach sportowych, dużych luksusowych limuzynach może być kilka parametrów do regulacji co nie oznacza że któryś z nich będzie wymagał regulacji. W przypadku pytań technicznych kontakt telefoniczny. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599 w godz. 8-18 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

100 zł od 29,99 zł
Rabat w wysokości: 70%
Oszczędzasz: 70,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Rolna 8, 25-419 Kielce

Strona firmowa