Ustawienie geometrii kół lub kompletny przegląd auta za 59,99 zł i więcej w Carmax Auto Serwis

Szczegóły:

  • przegląd auta obejmuje m.in. kontrolę zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego, oświetlenia, ogumienia, akumulatora, płynów eksploatacyjnych, co pozwoli uniknąć kosztownych awarii lub usterek.

Odpowiednio wykonana usługa geometrii kół wpływa na wydłużenie żywotności wszystkich elementów w zawieszeniu (m.in. ogumienia) oraz na poprawę przyczepności kół i sterowności.


W skrócie

Wśród usług m.in. ustawienie geometrii kół oraz kontrola stanu technicznego auta

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku potrzeby regulacji więcej niż jednego parametru w trakcie ustawiania geometrii kół dodatkowa opłata 20 zł za parametr. W wielu autach występuje tylko jeden parametr podlegający regulacji, więc dopłata nie będzie występować, natomiast w autach sportowych, dużych luksusowych limuzynach może być kilka parametrów do regulacji, co nie oznacza, że któryś z nich będzie wymagał regulacji. W przypadku pytań technicznych kontakt telefoniczny. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
100 zł od 59,99 zł
Rabat w wysokości: 40%
Oszczędzasz: 40,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Rolna 8, 25-419 Kielce

Strona firmowa