Gra logiczna typu escape the room dla 2-4 osób za 89,99 zł w Escape Land

Oferta

Gra logiczna typu escape the room:

  • 89,99 zł za grę dla 2-4 osób (od poniedziałku do czwartku).

Dostępne scenariusze:

Laboratorium rzeźnika

“Budzisz się zdezorientowany w metalowej klatce, z kajdankami na nadgarstkach. W pokoju jest wręcz wyczuwalny zapach strachu, a idealną ciszę przerywa odgłos mrugającej jarzeniówki. Ściany pokrywają zaschnięte ślady krwi, a na zielonej ladzie leżą zardzewiałe, wciąż ostre narzędzia… Waszego oprawcy nie ma w tym momencie pokoju. Czy zdołacie wydostać się z pokoju nim szaleniec powróci, by zrealizować swoje chore fantazje?”

Antyterroryści

“Rankiem w Krakowie został schwytany groźny terrorysta. Wasz oddział antyterrorystyczny wysłano, aby zbadać jego siedzibę i znaleźć powiązania z innymi terrorystami. Sytuacja staje się wyjątkowo dramatyczna, po odkryciu, że w centrum miasta umieszczono silne ładunki wybuchowe… Przeszukanie pokoju aktywowało bomby. Macie tylko godzinę, aby znaleźć sposób na ich rozbrojenie. Czas ucieka, liczy się teraz każda sekunda! Życie mieszkańców Krakowa zależy tylko od Waszych decyzji!”

Koszmar z ulicy Długiej

Pobudka w swoim pokoju, ale nie wszystko wydaje się realne. A może jest to jeden z tych koszmarów, które ostatnio zadręczał, w których można spotkać poparzonego człowieka w czerwono – zielonym swetrze w paski? Wszystko, co przydarzy się podczas tego snu, można odczuć po przebudzeniu… Jedno jest pewne – tego potwora jeszcze tu nie ma. Ale czy zdążymy się na czas obudzić zanim ON pojawi się ze swoją rękawicą z ostrymi nożami?


W skrócie

Wybrany scenariusz i ograniczony czas na ucieczkę z pokoju; gra logiczna dla 2-4 osób

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na http://escapeland.pl/ obowiązkowo z podaniem kodu zabezpieczającego (mieści się on na grouponie, w lewym górnym rogu, w pierwszej linijce) 'w polu ''wiadomość''. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

89,99 zł od 89,99 zł
Rabat w wysokości: 0%
Oszczędzasz: 0 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Długa 43/6, 31-147 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa