Wyszczuplanie w kapsule Power Slim: 5 zabiegów za 149,99 zł i więcej opcji w Krakowskim Centrum Urody (do -56%)

Wybierz

Karnet na zabieg w kapsule Power Slim:

  • 149,99 zł za 10 zabiegów (5 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 5 x sauna na podczerwień (20 min),
  • 279,99 zł za 20 zabiegów (10 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 10 x sauna na podczerwień (20 min ,
  • 379,99 zł za 30 zabiegów (15 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 15 x sauna na podczerwień (20 min).

Podczerwień wywołuje w tkance biologicznej przede wszystkim reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i wywołuje pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia.

Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, w tym, co szczególnie może zainteresować panie, z żelującej substancji składającej się z tłuszczu, wody i innych zbędnych substancji, lokalizujących się w fałdach pod skórą, czyli cellulitu.

Jak podczerwień działa na żywy organizm? W tkance biologicznej wywołuje przede wszystkim reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i prozdrowotne.

Szczegółowe informacje dotyczące działania podczerwieni i oferty salonu dostępne tutaj

Krakowskie Centrum Urody

Salon oferuje kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki. Obok podstawowych zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, stylizacji rzęs oraz pielęgnacji paznokci w salonie zdecydować się można na zabiegi wykraczające poza tradycyjną kosmetykę, m.in. peelingi medyczne czy przy zastosowaniu luksusowych produktów marek Thalgo i Forever Living Products. Ponadto skorzystać można z porad dietetyka oraz doświadczyć relaksującego działania masażu.


W skrócie

Połączenie podczerwieni i jonizacji pozwala spalić 2000 kcal w ciągu 30 min, redukuje cellulit, odpręża mięśnie, stymuluje kolagen i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Termin wyłączony: 27.06.2017 - 15.07.2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania medyczne: ciąża. O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań nastąpi zwrot kosztów grouponu. Z oferty można skorzystać od pon. do pt. w godz. 11-19, sob. w godz. 9-14.
Konieczna rezerwacja tel. 791 988 272 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

290 zł od 149,99 zł
Rabat w wysokości: 48%
Oszczędzasz: 140,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Stachiewicza 9, 31-303 Kraków

Strona firmowa