Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd jamy ustnej od 99 zł w Centrum Stomatologicznym AlbusDent

Szczegóły:

  • w pakiecie:
    • skaling,
    • piaskowanie
    • fluoryzacja
    • przegląd jamy ustnej

Na początek warstwa kamienia nazębnego zostanie usunięta przy pomocy skalera. Jest to urządzenie całkowicie bezpieczne dla szkliwa i w bezbolesny sposób pozbywa się twardego nalotu. Następnie stomatolog wykona piaskowanie, które oczyszcza powierzchnie zębowe, jak również międzyzębowe. Po tym etapie czas na remineralizację szkliwa i wzmocnienie, czyli fluoryzację, która zapobiegnie próchnicy. Natomiast wszelkie problemy z uzębieniem zostaną wykryte w trakcie przeglądu jamy ustnej.


W skrócie

Pakiet przywracający zębom naturalną biel i wzmacniający szkliwo

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów. Groupon do wykorzystania podczas jednej wizyty
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku pakietów dla 2 osób groupon na zabiegi przeznaczony jest dla różnych osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 376 00 00 lub 693 760 000. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas dokonywania rejestracji telefonicznej, konieczne jest przekazanie informacji, że wizyta jest w ramach Groupon oraz podanie kodu zabezpieczającego, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą gotówką).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 119 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Balicka 73, 30-149 Kraków

Strona firmowa