Kriolipoliza: wyszczuplanie wybranej partii ciała od 79,99 zł w Bio-Salonie

Dodatkowe kilogramy – choć podpadają pod kategorię nieszczęść – nie chodzą parami, lecz wędrują po ciele stadami. Zamiast walczyć z nimi w pojedynkę, wyzwij je na pojedynek, który wygrasz dzięki dzisiejszemu grouponowi na kriolipolizę w Bio Salonie.

Oferta
Kriolipoliza w 1 z 3 opcji:

1 ) 79,99 zł za 1 zabieg,
2) 189,99 zł za 3 zabiegi,
3) 259,99 zł za 5 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: łydki, uda, pośladki, plecy, brzuch, ramiona.br />

Zabieg polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej do -8/-10°C, przez co znaczna jej część ulega obumarciu i wydaleniu z organizmu w sposób naturalny – łącznie z innymi produktami przemiany materii w ciągu 5-6 tygodni. Nie są przy tym uszkadzane inne tkanki, dzięki czemu zabieg nie wymaga rekonwalescencji i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań czy niepożądanych skutków. Przy dużym ubytku tkanki tłuszczowej po zabiegu kriolipolizy poleca się wykonanie zabiegów ujędrniających, aby efekt końcowy był bardziej zaskakujący.

Bio-Salon
Gabinet przeszło 20 lat temu założyła kosmetyczka Anna Jaruga. Chociaż obecnie, jak to było dawniej, nie wytwarza już sama kosmetyków, to nadal przy wykonywaniu zabiegów wykorzystuje jedynie preparaty naturalnego pochodzenia. A tych jest naprawdę dużo – lista obejmuje zarówno te innowacyjne, jak i klasyczne na twarz i całe ciało, a także upiększające – makijaż permanentny czy zagęszczanie rzęs. Warto dodać, że Bio Salon jest jedynym miejscem w Łodzi oferującym odmładzającą maseczkę z 24-karatowego złota, które przenika w głąb skóry dzięki technologii Gamma PGA.


W skrócie

Dzięki kontrolowanemu wymrażaniu komórek tłuszczowych można szybko zredukować tkankę tłuszczową (średnio 3 cm podczas 1 wizyty)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Graupon może wykorzystać tylko 1 os.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 42 636 55 42. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 79,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Piotrkowska 182, 90-368 Łódź (Łódź-Śródmieście)

Strona firmowa