Liposukcja bez skalpela – zabieg Aqualyx od 239 zł w CDiTL Politechniki Łódzkiej

Wybierz 1 z 3 opcji

Liposukcja bez skalpela – zabieg Aqualyx:

  • 239 zł za 1 zabieg,
  • 699 zł za 3 zabiegi,
  • 1099 zł za 5 zabiegów.

Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji.

Wskazania do zabiegu: najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią waga lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku miejscowych otłuszczeń u kobiet w takich miejscach, jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

Przeciwwskazania: ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, stałe stosowanie leków rozrzedzających krew. ciąża, karmienie piersią, choroby tarczycy: Aqualyx może być wykonywany u osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy, u osób chorych na Hashimoto tylko w przypadku kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zeru.

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej

Ośrodek specjalizuje się w diagnostyce i terapii różnorodnych schorzeń z wykorzystaniem promieniowania laserowego. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wysokiej klasy urządzeniom sprowadzonym od zagranicznych producentów (w tym laser CO2, KTP, He-Ne), personel medyczny i techniczny może określić stan organizmu, leczyć stany zapalne, cofnąć oznaki starzenia i przywrócić sprawność ruchową.

W ofercie centrum są usługi z zakresu m.in. chirurgii (np. usuwanie brodawek, zmian naczyniowych), dermatologii (jak likwidowanie włókniaków), medycyny estetycznej (m.in. fotoodmładzanie, depilacja laserowa, mezoterapia), ginekologii, rehabilitacji, stomatologii, onkologii i laryngologii.


W skrócie

Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji: zabieg pomaga w pozbyciu się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 42 631 36 70. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 239 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wólczańska 215, 93-005 Łódź

Strona firmowa