Całodzienne wejście na salę zabaw za 12,99 zł i więcej opcji w Latającej Owcy

Wybierz 1 z 4 opcji

Nielimitowane wejścia na salę zabaw:

  • 12,99 zł zamiast 35 zł za 1 wejście,
  • 24,99 zł zamiast 70 zł za 2 wejścia
  • 44,99 zł zamiast 140 zł za 4 wejścia,
  • 64,99 zł zamiast 210 zł za 6 wejść.

Latająca Owca to miejsce, które nie tylko z nazwy pobudza dziecięcą wyobraźnię. Liczne atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych i o trochę starszych sprawiają, że godziny zabawy mijają błyskawicznie. Jeśli dziecko lubi aktywnie spędzać czas, szybko odnajdzie się w cymbergajach czy podczas gry w zbijaki. Dla odważnych przygotowano trampolinę, ściankę wspinaczkową i zjazdy na linie, a ciekawskim przypadną do gustu zajęcia tematyczne oraz symulatory.

W sali zabaw zadbano nie tylko o różnorodne atrakcje, lecz także o bezpieczeństwo jej gości. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano też osobną strefę z kolorowymi klockami, huśtawkami, ogromnym miękkim statkiem i basenikiem z kulkami. Całość wyłożona jest miękką pianką, dlatego rodzice mogą mieć pewność, że nawet podczas szaleńczej zabawy maluch będzie bezpieczny.

Latająca Owca

Usługi z zakresu pielęgnacji ciała, rozrywki i relaksu – a wszystko to w jednym miejscu, które przeznaczone jest zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i fanów słodkiego lenistwa oraz małych poszukiwaczy przygód. Chętni do zadbania o sylwetkę spalą zbędne kalorie na zajęciach fitness, a minizoo poszerzy wiedzę ciekawskich maluchów z zakresu opieki nad zwierzętami.

Salon urody proponuje wiele zabiegów upiększających, takich jak aromatyczny masaż czekoladą, mezoterapia mikroigłowa czy depilacja woskiem i IPL. O metamorfozę fryzury dbają styliści włosów, a modelowanie ciała odbywa się dzięki lipomasażowi czy elektrostymulacji z podczerwienią.


W skrócie

Wiele atrakcji: wielki basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, tunele, labirynty, przeszkody, kładki, mosty i znacznie więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Należy zabrać ze sobą bawełniane skarpetki na zmianę.
Konieczna rezerwacja tel. 511 204 402 na hasło "GROUPON" z podaniem kodu zabezpieczającego. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

35 zł od 12,99 zł
Rabat w wysokości: 62%
Oszczędzasz: 22,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Koncertowa 11, 20-843 Lublin

Strona firmowa