Park trampolin: godzinne wejście od 17,99 zł w Jump Planet (do -36%)

Szczegóły:

  • dni i godziny korzystania z grouponu (ostatnie wejście - na godzinę przed zamknięciem):
    • poniedziałek - piątek: 12 - 20
    • sobota: 10 - 21
    • niedziela: 10 - 20
  • atrakcje znajdujące się w obiekcie: trampoliny rekreacyjno-sportowe, tradycyjne skośne, ścieżka gimnastyczna, basen z gąbkami, ścianka pająka, tor przeszkód tzw. tor Ninja

Więcej informacji na Facebooku.


W skrócie

W trakcie pobytu można skorzystać z 28 trampolin, eliminatora, trampolin sportowych, airbaga, basenu z gąbkami i wielu innych atrakcji.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W związku z rekomendacją GIS Park Trampolin pozostaje zamknięty do dnia 30.03.2020.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skarpety antypoślizgowe płatne 5 zł. Dzieci do 5 roku życia wchodzą bezpłatnie, wejście z pełnoletnim opiekunem w cenie wejścia dziecka. W przypadku wycieczek maksymalna liczba dostępnych miejsc to jednorazowo to 80 grouponów na 1 godz. 1 groupon = 1 godz.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 737 373 979 lub mailowo [email protected] na konkretną godzinę. Klienci bez rezerwacji mogą nie zostać wpuszczeni ze względu na brak miejsc.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

28 zł od 17,99 zł
Rabat w wysokości: 35%
Oszczędzasz: 10,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin

Strona firmowa