Japoński liftingujący masaż twarzy od 59,99 zł w Świątyniach Świata (do -58%)

Wybierz 1 z 3 opcji

japoński liftingujący masaż twarzy

  • 59,99 zł zamiast 119 zł za 1 masaż,
  • 119,99 zł zamiast 238 zł za 2 masaże,
  • 149,99 zł zamiast 357 zł za 3 masaże.

Japoński liftingujący masaż twarzy daje szybko zauważalne efekty estetyczne, stymuluje mięśnie, likwiduje zbędne napięcia, poprawia kontur twarzy i sprawia, że skóra jest lepiej odżywiona, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Ma doskonałe właściwości ujędrniające, regeneracyjne, rewitalizujące oraz stymuluje do odnowy i zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny.

Specjalne techniki pracy nad mięśniami twarzy i punktami refleksologicznymi pobudzają komunikację nerwową. Stymulacją mięśni poprawia napięcie i jędrność skóry. Zapobiega w ten sposób powstawaniu nowych zmarszczek i wygładza już istniejące.

O szczegółach masażu przeczytać można tutaj.

Świątynie Świata

Salon oferuje swym gościom bogatą ofertę masaży orientalnych i rytuałów spa, które pozwalają odbyć podróż po najbardziej egzotycznych zakątkach świata i osiągnąć pełnię odprężenia. Dla poczucia pełnego komfortu podczas sesji goście mogą skorzystać z kabiny prysznicowej czy jednorazowej bielizny, a po relaksującym seansie warto odpocząć z filiżanką herbaty w zaciszu gabinetu i celebrować swój błogostan. Oprócz zabiegów spa na miejscu dostępne są zajęcia Body&Mind: m.in. joga, taniec brzucha czy Bollywood dance.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.


W skrócie

Masaż japoński to przełom w dziedzinie bezinwazyjnego odmładzania – spektakularny efekt modelujący, odmładzający i liftingujący

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Kolejna wizyta i kontynuacja masaży - 49 zł zamiast 119 zł (do końca roku 2017).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 53 53 53 146 z 48-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

119 zł od 59,99 zł
Rabat w wysokości: 49%
Oszczędzasz: 59,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Staszica 22, 20-086 Lublin

Strona firmowa