Gokarty: 8-minutowa jazda po torze za 21 zł i więcej opcji w FunPark – Mrągowo

Szczegóły:

  • czas jazdy: 5-8 minut
  • długość trasy: 220 m
  • tor kartingowy – obiekt otwarty,
  • gokarty Carolli 9 KM

Czy miłośnicy ekstremalnych wrażeń muszą uciekać się do ryzykownych rozwiązań? By poczuć dreszczyk emocji wystarczy wybrać się do Fun Parku w Mrągowie, gdzie na gości czeka tor kartingowy z nowoczesnymi gokartami. Ze względu na moc gokartów i specyfikę toru, jednocześnie mogą jeżdzić 3-4 gokarty. Tor nadaje się zarówno na naukę jazdy, spotkanie towarzysko-integracyjne, jak i doskonalenie własnych umiejętności.


W skrócie

Emocjonujący przejazd na krętym torze o długości 220 metrów; oferta dla 1-6 osób

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Samodzielna jazda gokartem dla dzieci o wzroście powyżej 130 cm. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Dodatkowe informacje pod numerem tel. pod numerem: 506 780 008. Godziny otwarcia: w sezonie wakacyjnym (lipiec, sierpień) codziennie w godzinach 11-19 lub do ostatniego klienta. Poza sezonem (maj, czerwiec i wrzesień) w weekendy 12-19. Do jazdy gokartem wymagana jest kominiarka (może być własna lub do kupienia na miejscu - 8 zł). Dostępne w sprzedaży są kominiarki termoaktywne 40 zł/szt. W sezonie zimowym otwierany jest tor kartingowy na lodzie, więcej informacji w aktualnościach na Facebooku.  Rezerwacja nie jest wymagana.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 21 zł
Oferta ważna do: 31.08.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Giżycka 7, 11-700 Mrągowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa