Pomóż w walce z COVID-19: groupon charytatywny wart 10 zł, 25 zł lub 50 zł dla Polskiego Czerwonego Krzyża

Szczegóły:

Polski Czerwony Krzyż apeluje o wsparcie walki z koronawirusem. Stowarzyszenie niesie pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji ze względu na brak środków materialnych czy stan zdrowia, szczególnie osobom starszym i samotnym. Obecnie stara się docierać z pomocą żywnościową do 113 tysięcy osób oraz prowadzić działania opiekuńcze dla seniorów. Aby było to możliwe, niezbędne są środki ochrony.

Każdy może pomóc podczas pandemii. Wystarczy kupić charytatywną cegiełkę na portalu Groupon. Pozyskane fundusze zostaną przekazane na zakup materiałów ochronnych (gogle, maski, kombinezony, środki dezynfekujące o działaniu wirusobójczym) oraz na wsparcie Grup Ratownictwa PCK i magazynu humanitarnego, który może świadczyć pomoc na wypadek konieczności budowania miejsc tymczasowego zakwaterowania w przypadku zwiększenia liczby osób przebywających w kwarantannie.


W skrócie

Kup cegiełkę, aby pomóc PCK w walce z COVID-19 – 100% zebranej kwoty zostanie przekazane na cele tej akcji

Groupon ważny do 31.05.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Nie musisz realizować grouponu. Po jego zakupie środki zostaną przekazane na konto PCK przez firmę Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 10 zł
Oferta ważna do: 30.05.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa