Motolotnia: lot widokowy nad Mazurami od 179,99 zł z firmą Motolotnie Mazury

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 179,99 zł za 10-minutowy lot motolotnią nad Mazurami dla 1 osoby
  • 299,99 zł za 30-minutowy lot motolotnią nad Mazurami dla 1 osoby
  • 599,99 zł za 20-minutowy lot motolotnią nad Mazurami na dwie motolotnie w jednym czasie dla 2 osób

Szczegółowe informacje dostępne tutaj.


W skrócie

Okazja do przeżycia niezwykłej, podniebnej przygody, poznania piękna mazurskich krajobrazów z zupełnie innej perspektywy

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty tylko pod opieką lub za zgodą opiekuna. Maks. waga uczestnika to 100 kg.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunki do odbycia lotu określane są z 1-/2-dniowym wyprzedzeniem (na podstawie prognozy pogody). O możliwości odbycia lotu decyduje dostępność stref przestrzeni powietrznej, która jest codziennie aktualizowana. Lot może odbyć się na wcześniej wybranej trasie (ustalonej przez pilota) lub na specjalne życzenie pasażera (potrzebny wcześniejszy kontakt). Bezpośrednio przed lotem nie należy spożywać ciężkich posiłków. Nie można być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających. Jeżeli u uczestnika lotu stwierdzono chorobę lokomocyjną, powinien na godzinę przed lotem zażyć odpowiednie środki. Kask dla pasażera jest na wyposażeniu motolotni. Ostateczną decyzję o starcie podejmuje pilot na podstawie prognozy pogody oraz aktualnie panujących warunków występujących w miejscu startów i lądowań. Istnieje możliwość modyfikacji opcji lotu po zakupie grouponu (czas lotu, nagranie, zdjęcia, ubiór) po wcześniejszym kontakcie tel.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 980 011. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 179,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Antonowo, Browarna - lądowisko, 11-500 Giżycko

Strona firmowa