Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 69,93 zł na wszystkie atrakcje (zamiast 99,90 zł)


Marzysz, aby spędzić niezapomniany dzień w bajkowym otoczeniu? Przyjdź do całorocznego parku rozrywki Majaland Kownaty i zostań częścią magicznego świata. Odkryj wszystkie, w pełni tematyczne, atrakcje zlokalizowane w strefie wewnętrznej i zewnętrznej oraz występy i pokazy na żywo.

W strefie zewnętrznej czeka na Ciebie pierwszy w Polsce drewniany rollercoaster Wilkołak, który osiąga prędkość ponad 70 km/h! Możesz też poznać zasady ruchu drogowego czy odbyć niezapomniany rajd po świecie Pszczółki Mai w Karuzeli Kwiatów.

W przypadku niepogody korzystaj z obszernej strefy wewnętrznej z jedynym w swoim rodzaju wewnętrznym rollercaosterem czy Totemem Wikingów. Masz ochotę na szum fal? Koniecznie odwiedź Wielki Drakkar i daj porwać się przygodzie.

W Majaland Kownaty w wakacje 2020 planowane jest otwarcie nowej strefy Wickieland, z dwiema atrakcjami Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana w klimacie ulubionych wikingów. W nowej strefie znajdzie się również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny. Blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz parku, jak i na zewnątrz zapewni dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji możesz znaleźć tutaj

Mapa parku widoczna tutaj

Szczegóły:

• skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu).

• bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

Ważne: w związku z sytuacją epidemiologiczną niektóre atrakcje i spotkania z bohaterami parku mogą nie być dostępne. Sprawdź na stronie parku dni i godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji.


W skrócie

Odkryj magię bajkowego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół w całorocznym parku rozrywki

Groupon ważny do 30.09.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami. Po dokonaniu zakupu nie ma możliwości zwrotu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

99,9 zł od 69,93 zł
Rabat w wysokości: 30%
Oszczędzasz: 29,97 zł
Oferta ważna do: 30.09.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kownaty 17, 66-235 Torzym

Strona firmowa