Karnet na siłownię, fitness, saunę i więcej od 59 zł w Energy Fitness Club w Łodzi i Poznaniu – 5 lokalizacji


Wybierz 1 z 48 opcji

Karnet open obejmujący nielimitowane korzystanie z siłowni, zajęć grupowych (fitness, taniec, Zumba®, indoor cycling i inne), sauny (z wyłączeniem lokalizacji przy ul. Senatorskiej w Łodzi i ul. Zamenhofa w Poznaniu), ścianki wspinaczkowej (tylko w klubie przy ul. Senatorskiej w Łodzi) i dostęp do masaży limfatycznych na urządzeniach Rollen.

W zajęciach można uczestniczyć od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia klubu. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń.

Miesiąc członkostwa w sieci Energy Fitness Club trwa 28 dni – przy zakupie karnetu kilkumiesięcznego członkostwo wynosić będzie iloczyn liczby miesięcy i 28 dni.

Łódź i Poznań:

Rodzaj karnetu 1-miesięczny 3-miesięczny 6-miesięczny 12-miesięczny
Karnet open 69 zł 279 zł 449 zł 749 zł
Karnet poranny 59 zł 179 zł 279 zł 449 zł


W skrócie

Karnety na siłownię i fitness pozwolą na regularne ćwiczenia, dzięki czemu walka z kilogramami będzie łatwiejsza, a kondycja – lepsza 

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (w tym czasie należy wymienić groupon na karnet w wybranym klubie) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Karnet zakupiony na groupon.pl może być zrealizowany tylko i wyłącznie 1 raz w kwartale kalendarzowym. Jeśli data ważności karnetu zakupionego na groupon.pl wykracza poza kwartał kalendarzowy, nowy karnet z groupon.pl może być aktywowany w kolejnym kwartale kalendarzowym.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na karnet. Karnet umożliwia korzystanie ze wszystkich zajęć w wybranej lokalizacji sieci. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń. Rozpisanie treningu indywidualnego i opłata wpisowa w cenie karnetu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 69 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Legionów 16, 90-701 Łódź
ul. Maratońska 111, 94-007 Łodź
ul. Zamenhofa 133, 61-131 Poznań
ul. Łagiewnicka 118A, 91-471 Łódź
ul. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź
ul. Senatorska 7/9, 93-192 Łodź

Strona firmowa