Dowolny seans VR za 12,99 zł w Multikinie w Warszawie, Szczecinie, Malta Poznań oraz Łódź (zamiast 24 zł)

Oferta

 • 12,99 zł zamiast 24 zł za bilet ważny od poniedziałku do niedzieli na seans filmowy VR.

Multikina w warszawskich Złotych Tarasach, na Targówku, Szczecinie, Malta Poznań a także Łódź jako pierwsze w Polsce oferują seanse wirtualnej rzeczywistości. Miłośnicy filmów i technologii VR będą mogli obejrzeć kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach, w specjalnej sali kinowej. Wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu (2960 x 1440 pikseli na jedno oko) sprawia, że można odnieść wrażenie, iż jest się uczestnikiem samego filmu i jednym z jego aktorów. Projekcje trwają ok. 20 minut i są skierowane do każdej grupy wiekowej – od najmłodszych po osoby starsze.

Filmy VR pogrupowane są w kategorie, w tym m.in.:

 • VR dla rodzin – dedykowany całej rodzinie. W tym bloku filmowym zabawę zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gwarantują m.in. twórcy kinowego hitu „Madagaskar”.
 • VR Podróże – nie trzeba wyjeżdżać, żeby podróżować. Wystarczy usiąść wygodnie i przenieść się do najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Dzięki VR Podróże nie tylko można zobaczyć wymarzone zakamarki świata, ale poczuć się, jakby było się tam osobiście.
 • VR na krańcu świata - specjalna festiwalowa kategoria w której pokazane są dokumentalne propozycje nakręcone w technice VR. Dwa niezwykłe filmy My Africa i Under the Canopy, ukazją piękno naszej planety za pomocą najnowszych technik.

W repertuarze np.:

 • Ghost in the Shell (PREMIERA 17.05.2019)- film powstał na podstawie kultowej mangi jako opowieść o ludzkim umyśle obudowanym technologią – o duchu w sieci internetowych połączeń. Przyjdźcie, aby doświadczyć mrocznego, futurystycznego świata we własnym umyśle.

 • Thriller – mroczne zakątki świata i wir akcji sprawią, że widzowie będą mogli stracić kontrolę nad rzeczywistością. Okazja do spotkania z psychopatą, wizyty w zakładzie dla obłąkanych lub w piwnicy z demonami. Seans tylko dla widzów o mocnych nerwach, od 15 lat.

 • Miasta Świata – okazja, by przekonać się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby podróżować. Wystarczy usiąść wygodnie, by przenieś się do wspaniałych miejsc na Ziemi i poczuć, jakby się było tam osobiście.

 • Ekstremalne przeżycia – seans zapewnia zabawę pełną akcji i niebezpiecznych przygód, takich jak podróż w kosmos, walka z krwiożerczymi dinozaurami, dziki przejazd rollercoasterem przez kosmiczny statek pełen potworów. Seans tylko dla odważnych.

 • Monstercoaster – gratka dla fanów mrocznej serii Alien oraz filmów SF rozgrywających się na dryfujących wrakach kosmicznych. Widz ma okazję wyruszyć w szaloną przejażdżkę kolejką po ogromnym statku kosmicznym zainfekowanym przez obcych. W jednym miejscu spotka niemal wszystkie kreatury kosmosu.

 • Raptor X – wycieczka, pościg, ucieczka przed krwiożerczymi dinozaurami, czyli Park Jurajski w swojej najbardziej przerażającej odsłonie. Widzowie będą musieli odnaleźć się w labiryncie wirtualnej narracji przeplatanym szybkim tempem akcji rodem z filmów w stylu monsters movies.

 • The Best of VR – blok z hitami sezonu, wśród których można zobaczyć jedne z najchętniej oglądanych i nagradzanych filmów VR. Cztery wybrane produkcje pokażą największe atuty wirtualnej rzeczywistości.

 • Conscious Existence – podroż przez krajobrazy wyobraźni bez granic, czyli mieszanka abstrakcyjnych, fantastycznych i wyjątkowo realistycznych wizualizacji. Autorem tego dzieła jest Marc Zimmerman, który łączy tradycyjne techniki tworzenia animacji z nowatorskimi efektami wizualnymi.

Wszystkie filmy oraz aktualny repertuar znaleźć można tutaj.


W skrócie

Gratka dla miłośników filmów i wirtualnej rzeczywistości: kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii VR w Multikinie Złote Tarasy, Multikinie Targówek, Multikinie w Szczecinie, Malta Poznań oraz w Łodzi.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności grouponu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybranym przez jego posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 29.02.2020. 

24 zł od 12,99 zł
Rabat w wysokości: 45%
Oszczędzasz: 11,01 zł
Oferta ważna do: 31.01.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin

Strona firmowa