Hiszpańskie przysmaki: 28 zł za groupon wart 40 zł do wydania na całe menu oraz na barze w Pika Pika Tapas Bar Y Vino

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: hiszpańska
  • skład oferty: groupony na całe menu, w tym ofertę gastronomiczną oraz szeroki wybór drinków i trunków pochodzenia hiszpańskiego
  • link do menu dostępny tutaj oraz tutaj.

W skrócie

W menu np. pikantne oliwki z anchoa, tortilla ziemniaczana, bób z szynką Serrano, hiszpańskie pierożki z mięsem, krokiety z chorizo

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Od czw. do sob. oferta nie obejmuje krokietów, Bravas Pika Pika, Berenjenas Con Miel, klopsików w sosie pomidorowym, Calamares Ala Romana, Paella, Gambas Al Ajillo. W pozostałe dni tygodnia Paella jest dostępna na wcześniejsze zamówienie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony można realizować: pon.-śr. 17-24 - górny lokal, czw.-sob. 20-24 - dolny lokal, niedz. 18-24 - górny lokal.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

40 zł od 28 zł
Rabat w wysokości: 30%
Oszczędzasz: 12 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zamkowa 5, 61-768 Poznań

Strona firmowa