Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika i więcej od 89 zł w Autoport

Zamiast wsiadać do pociągu byle jakiego i wchłaniać aromaty dworców kolejowych, delektuj się podróżą w przyjemnie schłodzonym wnętrzu własnego auta, które nie zaskoczy Cię awarią na środku skrzyżowania. Kup dzisiejszy groupon na kompleksowe usługi w serwisie Autoport.

Oferta
Serwis klimatyzacji (ozonowanie, czyszczenie, odgrzybianie, sprawdzanie szczelności, ozonowanie wnętrza auta) + sprawdzenie stanu pojazdu w 1 z 3 opcji:

1) 89 zł zamiast 290 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do 100 g oraz kompleksowy przegląd wszystkich układów,
2) 99 zł zamiast 350 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do 150 g, kompleksowy przegląd wszystkich układów + wymiana filtra kabinowego,
3) 139 zł zamiast 450 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do pełna (maks. 300 g), kompleksowy przegląd wszystkich układów + wymiana filtra kabinowego.

Czyszczenie klimatyzacji rozpocznie się od odessania czynnika chłodniczego, aby następnie fachowcy mogli zająć się likwidacją wilgoci. Dzięki temu pozbędą się nieprzyjemnych zapachów i niechcianych pasażerów – drobnoustrojów, które wywołują choroby układu oddechowego. Dodatkowo bezpieczeństwo podróżnych zwiększy przegląd auta. Kontrola układów zmniejszy ryzyko awarii, zapewniając o dobrej przyczepności pojazdu, sterowności i stabilności ruchu. Można również zdecydować się na wymianę filtra kabinowego, co będzie gwarancją skutecznego oczyszczania powietrza i lepszego samopoczucia, zwłaszcza w upalne dni.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 35 zł

Autoport
Serwis od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu napraw samochodów wszystkich marek. Na czas serwisowanie klienci otrzymują zastępcze auta, a o postępach w pracy nad samochodem personel udziela informacji telefonicznie oraz drogą mailową. W wiadomościach wysyłane są zdjęcia pojazdów oraz dokładne wyjaśnienie usterki i sprawozdanie z postępu pracy nad nimi. A o wysokiej jakości dostępnych tam usług świadczy długoletnia współpraca z Seat Volkswagen Group czy z Boschem.


W skrócie

Komleksowy serwis dla zmniejszenia zużycia paliwa, poprawy pracy silnika, likwidacji drobnoustrojów wywołujących choroby układu oddechowego

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko sprawnie działających systemów klimatyzacji. Serwis nie obejmuje kosztu części i naprawy ewentualnych uszkodzeń systemu. Naprawa niedziałającej klimatyzacji jest możliwa po uzgodnieniu warunków z Biurem Obsługi Klienta. W przypadku wymiany filtra kabinowego w pojazdach, w których konieczny jest demontaż schowka lub innych zespołów (np. Ford), cena wymiany filtra jest ustalana zgodnie z nakładem pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wymiany filtra kabinowego (opcja 3. i 4.) - filtr należy zakupić w serwisie Autoport. Każde dodatkowe 100 g czynnika płatne na miejscu 35 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 697 729 009 lub 61 847 42 16. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

290 zł od 89 zł
Rabat w wysokości: 69%
Oszczędzasz: 201 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Dąbrowskiego 239a, 60-406 Poznań (Poznań-Jeżyce), WIELKOPOLSKIE

Strona firmowa