Masaż całego ciała (od 99,99 zł) lub rytuał Dotyk Orientu (159,99 zł) w gabinecie Holistycznie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 min (masaż), 90 min (rytuał)
 • dostępne masaże:

  • relaksacyjny całego ciała
  • masłem shea całego ciała
  • rytuał Dotyk Orientu

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż masłem shea: masaż afrykański z wykorzystaniem naturalnego masła shea, które ma działanie odmładzające, nawilżające i regenerujące nawet najgłębsze warstwy skóry. Wzmacnia i odbudowuje naskórek oraz warstwę lipidową, łagodzi podrażnienia, zmniejsza rozstępy i blizny. Masaż z masłem shea rozluźnia mięśnie i wprowadza w stan odprężenia.

Rytuał Dotyk Orientu: pozwala otulić się ciepłymi olejami i poczuć ich moc upiększenia, uzdrawiania i oczyszczania. Masaż inspirowany wschodnimi technikami.

Skład:

 • masaż olejami na bazie naturalnych składników
 • masaż głowy i karku
 • ziołowa kąpiel stóp

W skrócie

Masaże pozwolą nie tylko ukoić zmysły, zredukować stres i rozluźnić ciało, a także poprawić kondycję skóry, nawilżyć ją i ujędrnić

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 484 915. Rezerwacje dokonane inną drogą niż telefoniczna nie będą uznawane. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
99,99 zł od 79,99 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 20 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Półwiejska 16 lokal 6 2 piętro, 61-888 Poznań

Strona firmowa