Skaling, piaskowanie i fluoryzacja od 79,99 zł w Centrum Stomatologii Royal Dent

Spraw, by Twoje zęby odzyskały naturalną biel. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem na pakiet oczyszczający w Centrum Stomatologii Royal Dent.

Oferta
Pakiet higienizacyjny (skaling, piaskowanie i fluoryzacja) w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 149 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 229 zł za pakiet dla 3 osób.

Kamień nazębny stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia zębów. Powoduje odsunięcie dziąsła od zęba, tym samym umożliwiając wnikanie bakterii pod dziąsło. Rozwija się stan zapalny. Skutkiem tego jest stopniowy zanik kości otaczających ząb. Po kilku latach dochodzi do tak dużego zaniku kości, że zęby zaczynają się chwiać, a nawet wypadać. Dlatego kamień nazębny należy regularnie usuwać (skaling). Piaskowanie pomoże usunąć przebarwienia powstałe na skutek spożycia kawy, herbaty czy palenia papierosów. Fluoryzacja wzmacnia szkliwo i chroni przed próchnicą.

Centrum Stomatologii Royal Dent
Gabinet stomatologiczny oferuje kompleksowe leczenie w zakresie: profilaktyki i higieny, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji, chirurgii, diagnostyki RTG. Gabinet oferuje konkurencyjne ceny usług aby zachęcić pacjentów do stałego korzystania z oferty. Dla zapewnienia najwyższego komfortu i zmniejszenia stresu związanego z wizytą, w poczekalni i gabinetach gra muzyka relaksacyjna. Centrum Stomatologii wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt, który umożliwia świadczenie usług na światowym poziomie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i technologii.

Cennik dostępny tutaj.


W skrócie

Sposób na usunięcie kamienia nazębnego, zlikwidowanie osadów i przebarwień oraz wzmocnienie szkliwa przed atakami próchnicy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Realizacja: pon.–pt. 8:30 –19:00.
Konieczna rezerwacja tel. 61 639 40 40 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 79,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. 27 Grudnia 7, 61-737 Poznań

Strona firmowa