Manualny masaż odchudzający i bańką chińską: pakiety zabiegów od 59,99 zł w Gabinecie Masażu Leczniczego Mas-Med

Zbędne kilogramy można wyrolować rolmasażem albo spalić na siłowni, można je też rozbić i wycisnąć. Przekonaj się z dzisiejszym grouponem o skuteczności dwóch ostatnich metod dzięki wyszczuplającym masażom w Gabinecie Masażu Leczniczego Mas-Med.

Oferta
Pakiet: masaż odchudzający + masaż bańką chińską na brzuch, uda i pośladki, w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 59,99 zł zamiast 150 zł za 3 pakiety,
2) 89,99 zł zamiast 250 zł za 5 pakietów,
3) 119,99 zł zamiast 350 zł za 7 pakietów.

Gabinet Masażu Leczniczego Mas-Med
O tym, że liczba 7 to symbol całości i pełni, przekonać się mogą mieszkańcy Radomia w zlokalizowanym przy ul. Średniej gabinecie Mas-Med. W ofercie gabinetu znajduje się bowiem 7 rodzajów dobroczynnego masażu, z których każdy ukierunkowany jest na kojenie innych dolegliwości ciała i ducha. Masaż leczniczy pomaga redukować ból oraz łagodzić napięcia i sztywności mięśni i stawów, natomiast masaż klasyczny sprawdza się jako metoda zwiększania stopnia ich ruchomości i zdolności do pracy. Na zmagających się z nadwagą i zwiotczeniami czekają tu masaż odchudzający, ujędrniający masaż kosmetyczny oraz antycellulitowa kuracja przy zastosowaniu bańki chińskiej. Na miejscu znajdą coś dla siebie również amatorzy treningów, dla których przygotowano masaż sportowo-kondycyjny, jak i Ci, którzy od wybranej techniki masowania oczekują przede wszystkim relaksu i odprężenia.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.


W skrócie

  • Masaż odchudzający: intensywne połączenie technik łącznotkankowych z masażem klasycznym – przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wyszczuplanie i modelowanie ciała
  • Masaż bańką chińską: podciśnienie zwalczające cellulit i przywracające skórze młody wygląd
  • Zabiegi na newralgiczne partie ciała: brzuch, uda i pośladki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe informację pod adresem mailowym: [email protected]
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 725 858 575 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

150 zł od 59,99 zł
Rabat w wysokości: 60%
Oszczędzasz: 90,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Średnia 55, 26-600 Radom, MAZOWIECKIE

Strona firmowa