Wieczór szaleństw: limuzyna, wejście do klubu dla nawet 10 osób i więcej za 279,99 zł wBlack & White Limousines

Oferta

  • 279,99 zł zamiast 700 zł za wynajem limuzyny na 1 godzinę dla maks. 10 osób, 10 wejściówek do wybranych klubów, 2 butelki wina musującego i kartę stałego klienta (upoważniającą do rabatu okolicznościowego).

Wejściówki dotyczą następujących klubów:

  • panie – Club 70, Park, Opera
  • panowie – Sogo, Sofia, New Orleans
  • szczegółowe informacje dotyczące wybranych klubów udzielane będą drogą telefoniczną: 795 743 522

Black & White Limousines

Dobre prowadzenie liczy się nie tylko w tańcu, dlatego ci, którzy chcą spędzić wieczór w iście szampański sposób, powinni skorzystać z oferty Black & White Limousines. Doświadczony kierowca odbiera imprezowiczów z wybranego miejsca na terenie miasta, a na powitanie może zaoferować np. orzeźwiające wino musujące. Zabawa wewnątrz luksusowego auta może być jedynie początkiem uciech, jeśli celem podróży jest jeden z klubów. 

Eleganckiego Lincolna czy Chryslera warto wypożyczyć nie tylko z myślą o pamiętnym wieczorze panieńskim czy kawalerskim albo wymarzonym ślubie, ale również o stylowym przyjęciu partnera biznesowego. Ten ostatni z pewnością doceni także udostępnienie mu komfortowego Jaguara czy sportowego Porsche (400 KM, napęd 4x4).

UWAGA: Treści dostępne tutaj są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Klikając w linki, oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią zainteresowaną ofertą zakupu alkoholu. W przeciwnym wypadku nie wchodź na stronę docelową. Nie będziesz miał możliwości sfinalizowania transakcji. Groupon informuje, iż zgodnie z art. 15 ust. 1 pkt 2 ustawy z dn. 26 października 1982 r. (tekst jednolity w Dz.U. z 2007 roku Nr 70, poz. 473 ze zm.) sprzedaż napojów alkoholowych osobom do lat 18 jest zabroniona. W związku z powyższym osoby do lat 18 nie będą miały możliwości wymiany grouponu na alkohol.


W skrócie

Pomysł na wieczór panieński lub kawalerski, urodziny czy rocznicę ślubu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rabatowa karta stałego klienta w cenie. Groupon można realizować 7 dni w tygodniu **(również w soboty)**. Realizacja kuponu w soboty od 01.05.2018 do 31.10.2018 w godzinach 20-24 za dodatkową opłatą w w wysokości 150 zł, płatną bezpośrednio u kierowcy. Dodatkowe opłaty: kolejna godzina (199 zł), wyjazd poza granice Warszawy (2 zł/km), każda kolejna osoba pow. 10 (30 zł). 30 zł za wniesienie własnego alkoholu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 743 522. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

700 zł od 279,99 zł
Rabat w wysokości: 60%
Oszczędzasz: 420,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa