Catering dietetyczny: dieta z wyborem menu (od 126,99 zł) lub detoks warzywno-owocowy (140,99 zł) z firmą Fitalia

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: detoks warzywno-owocowy lub dieta z wyborem menu
  • kaloryczność: 1000-4000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 lub 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Śląsk (Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Mikołów, Łaziska Górne i Dolne, Orzesze, Knurów, Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Żory, Rybnik oraz niektóre okoliczne mniejsze miejscowości)
  • dostawa: codziennie w godz. 16-21 z wyłączeniem sobót (catering na niedzielę dostarczany jest w piątek wieczorem razem z zestawami na sobotę)

W skrócie

Okazja, by przez kilka dni poczuć się lekko na warzywno-owocowym detoksie lub zastosować dietę z wyborem menu wg własnego gustu

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 455 615 lub e-mail: [email protected] Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Obszar dostawy: Śląsk (Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Mikołów, Łaziska Górne i Dolne, Orzesze, Knurów, Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Żory, Rybnik oraz niektóre okoliczne mniejsze miejscowości). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
165 zł od 148,99 zł
Rabat w wysokości: 9%
Oszczędzasz: 16,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa