Wejście do Ogrodu Jana Pawła II (od 10,99 zł) lub Parku Rozrywki Dinolandia (od 21,99 zł) i więcej opcji

Szczegóły:

  • w ofercie bilet wstępu do:

    • Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia – odwiedzający goście przenoszą się w czasie do mezozoiku – ery dinozaurów. Z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata wielkości kury czy też długoszyjnego Mamenchizaura. Na każdego czekają tu też specjalnie dobrane atrakcje, między innymi: można odbyć przejażdżkę Kolejką Pirat, wędrować korytarzami Jaskini Tajemnic, „wykapać się” w basenie kulkowym czy też oderwać od ziemi na Euro Bungee. Bardziej aktywne osoby mogą spróbować swoich sił na Ścianie Wspinaczkowej, a ci lubiący spokojniejsze rozrywki odkryją uroki gry w Minigolfa.

    • Ogrodu Jana Pawła II – 3-hektarowe dzieło sztuki i natury przedstawia postać papieża-Polaka w otoczeniu Bazyliki Watykańskiej oraz bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Po pokonaniu 96 schodów można wejść na szczyt Wieży widokowej skąd można podziwiać niezwykły obraz. Osoby mające problem z wchodzeniem po schodach mogą skorzystać z windy, która wjedzie na samą górę Wieży. Wejście na Wieżę widokową pozwoli nie tylko zobaczyć niezwykłe dzieło ale również przełamać barierę lęku wysokości oraz podziwiać panoramę Beskidu Małego. Ogród powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać życie i drogę do świętości Papieża Polaka. To miejsce pełniące ważną funkcję w rozwoju edukacji i kultury, źródło wiedzy i inspiracji – „żywe muzeum” Jana Pawła II.

  • godziny otwarcia należy sprawdzić tutaj


W skrócie

Fascynująca podróż do krainy dinozaurów i okazja, by odwiedzić Ogród Jana Pawła II

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: bilet obejmuje jednorazowy wstęp. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 01.05.2019 do 01.09.2019 z wyłączeniem 15-18.08.2019.

15 zł od 10,99 zł
Rabat w wysokości: 27%
Oszczędzasz: 4,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wadowicka 167, 34-120 Inwałd

Strona firmowa