Brwi: makijaż permanentny (od 220 zł) lub laserowe usuwanie (120 zł) w Red Nails w Katowicach

Szczegóły:

  • metoda: piórkowa, taffy, microblading, ombre, powierzchnia, pixel, insta brows
  • znieczulenie: bezpłatnie
  • opłata za korektę ustalana indywidualnie w salonie

W Red Nails makijaż permanentny brwi wykonuje się różnymi metodami. Taffy, microblading, metoda piórkowa/włoskowa to zabiegi wykonywane manualnie (bez użycia maszyny). Polegają na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi, różnią się miedzy sobą sposobem ułożenia włosa pigmentowanego w skórze, ich rozstawem oraz głębokością.

Metoda ombre to zabieg z manualnym wykorzystaniem aparatu i użyciem 3 barwników.

Metoda pixel uważana jest za najmniej inwazyjną. Podczas zabiegu wprowadza się pigment pod kątem 90° i delikatnie kropkuje naskórek.

Metoda insta brows opiera się na pigmentacji z mocno zaznaczoną podstawą brwi, łuku brwiowego oraz górnej części brwi.


W skrócie

Profesjonalnie wykonany makijaż podkreśla brwi i dodaje spojrzeniu wyrazistości

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Opłata za korektę ustalana indywidualnie w salonie. Znieczulenie bezpłatnie. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca. Godziny otwarcia: 7-20 (7 dni w tygodniu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
od 220 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Józefowska 10/7, 40-144 Katowice

Strona firmowa