3 lub 6 miesięcy dostępu do usługi Audioteka Klub - blisko 11 000 audiobooków bez limitu (do -39%)

Audioteka Klub - 3 lub 6 miesięcy dostępu do usługi

Wykupując dostęp do Audioteka Klub, to okazja by przenieść się do świata pełnego niezwykłych opowieści. W ramach oferty dostępne są takie pozycje jak m.in. “Filary Ziemi” Kena Folletta, “Behawiorysta” Remigiusza Mroza, “Powrót z gwiazd” Stanisława Lema, Wiedźmin czy seria z Harrym Potterem.

Superprodukcje czytane przez najlepsze polskie głosy, światowe bestsellery, głośne nowości - dostęp do tysięcy audiobooków, w tym oryginalnych audioseriali i podcastów również w wygodnej aplikacji mobilnej.

W ramach usługi Audioteka Klub użytkownik otrzymuje:

  • Blisko 11 000 audiobooków w ramach abonamentu - niemal 60 000 godzin słuchania
  • Ponad 15 000 audiobooków do kupienia na własność w stałej promocyjnej cenie
  • Dzielenie się audiobookami z bliskimi
  • Dostęp do aplikacji dla dzieci Audioteka Kids, która zapewnia najmłodszym słuchaczom dostęp do setek przyjaznych im audiobooków
  • Wcześniejszy dostęp do najlepszych premier i podcasty tylko dla Klubowiczów

plakaty

Świat bez końca (Ken Follett)

Jedna z najpopularniejszych sag historycznych w dziejach literatury! W świat XIV-wiecznej Anglii przenosi nas Krzysztof Gosztyła w roli narratora, a towarzyszą mu m.in. Aleksandra Hamkało, Danuta Stenka i Marcin Bosak. Posłuchajcie o tym, jak historia determinuje ludzkie losy. Bez ich wiedzy. I często wbrew ich woli.

Powrót z gwiazd (Stanisław Lem)

Czy idealne społeczeństwo istnieje? Takie pytanie postawił Stanisław Lem, opisując przyszłość, w której agresywne instynkty zostały chemicznie wyeliminowane. W rolę astronauty Hala Bregga wciela się Marcin Czarnik, a jako Eri usłyszycie Magdalenę Koleśnik

Charlie i fabryka czekolady (Roald Dahl)

A gdyby tak, choć przez chwilę, móc znaleźć się w krainie płynącej czekoladą? W bajecznym świecie Roalda Dahla usłyszycie Macieja Stuhra, Pawła Szymańskiego, Kasię Łaskę i Marcina Dorocińskiego jako narratora. Superprodukcji towarzyszy oprawa muzyczna i piosenki skomponowane na podstawie nowego tłumaczenia Michała Rusinka.

plakaty

Symbioza (Piotr Rogoża, Krzysztof Komander)

Czy między pensjonariuszem hospicjum i skazańcem może narodzić się przyjaźń? Czemu nie! W superprodukcji usłyszycie Mariana Opanię w roli Henryka, skrywającego mroczne tajemnice z przeszłości, i Bartłomieja Topę jako Janka, odsiadującego wyrok za zbrodnię, której wcale nie popełnił. Przypadkowy zbieg wydarzeń sprawia, że stają się nietypowymi sojusznikami i ruszają w szaloną podróż przez całą Polskę.

Skowyt (Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek)

Superprodukcja autorstwa Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka! Duet kultowych autorów kryminałów stworzył opowieść o wydarzeniach, które w jednej chwili odmieniają całe ludzkie życie. W przypadku bohaterów Skowytu - więcej niż raz. W roli Jacka usłyszycie Antoniego Pawlickiego, dręczonego przez mroczne tajemnice z przeszłości, oraz Agnieszkę Więdłochę w roli Martyny, która ucieka przed tajemniczymi napastnikami. Czy będą w stanie zapobiec kolejnej tragedii

Sierżant Cuff (Kinga Krzemińska, Krzysztof Komander)

Szyc i Lubaszenko w doskonałej komedii kryminalnej! W hotelowym pokoju zostają znalezione zwłoki Godfrey’a Ablewhite’a, znanego w całej Anglii filantropa. Sierżant Cuff zostaje przydzielony do sprawy, a jedynym tropem jaki trafia w jego ręce jest tajemniczy kwitek do depozytu bankowego wydany pod fałszywym nazwiskiem. Posłuchajcie intrygującej historii z dużą dawką humoru!

Gdzie pobrać aplikację?

  • iOS
  • Andrid

W skrócie

Platforma z dostępem do ponad 19 000 treści audio w aplikacji mobilnej. Superprodukcje, bestsellery, nowości, czytane przez najlepsze głosy

Groupon ważny do 30.06.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.. Oferta skierowana jest do nowych klientów Audioteki, którzy nie posiadają konta. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy:
1. Wejść na stronę: https://promo.audioteka.com/pl/subscribe/code, zarejestrować się w serwisie Audioteka lub zalogować na swoje konto
2. Wpisać kod Grouponu w wyznaczone miejsce i zatwierdzić.
3. Pobrać aplikację Audioteka, zalogować się na utworzone konto.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

74,7 zł od 49,99 zł
Rabat w wysokości: 33%
Oszczędzasz: 24,71 zł
Oferta ważna do: 30.06.2022, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Konstruktorska 12, 02-673 Warszawa

Strona firmowa