Kurs online: edukator w cukrzycy z zaświadczeniem MEN za 69 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni
Oferta

 • 69 zł za kurs online: edukator w cukrzycy z zaświadczeniem MEN

Kurs przeznaczony dla osób zawodowo zainteresowanych cukrzycą (dietetyków, pielęgniarek, żywieniowców, osób prowadzących edukację żywieniową), ale także diabetyków i ich rodzin.

W programie kursu m.in.:

 1. Podstawowe informacje o cukrzycy
  • Epidemiologia choroby
  • Typologia
  • Metody leczenia
  • Stosowane rodzaje insulin
 2. Zalecenia żywieniowe w zależności od stosowanej metody leczenia. Postępowanie dietetyczne w zależności od stosowanej insuliny
 3. Edukacja pacjenta diabetologicznego – praktyczne wskazówki
  • Elementy dietetyki
  • Układanie jadłospisu w przypadku stosowania insulin analogowych (mieszanki i insulina krótko działająca) – case study
  • Charakterystyka posiłków w przypadku insulin ludzkich
  • Jadłospis pacjenta stosującego doustne środku farmakologiczne
  • Projektowanie autorskiego jadłospisu w zależności od metody leczenia i stosowanej insuliny

Kurs podzielony jest na 3 części (2 edukacyjne i 1 egzaminacyjną). Kursant co tydzień otrzymuje dostęp do kolejnych materiałów edukacyjnych. Na koniec każdego rozdziału przygotowano pytania kontrolne, przykłady i słownik ważniejszych terminów, które ułatwiają zrozumienie omawianych zagadnień. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs jest kursem indywidualnym – nie trzeba czekać na zebranie grupy szkoleniowej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Po zaliczonym egzaminie Akademia Dietetycznie Poprawni wystawia:

Akademia Dietetycznie Poprawni posiada od 2014 r. status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego i praktycznego i jest wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasza Poradnia wpisana jest również pod numerem 2.14/00186/2014 do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników szkoleń. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. - Dz. U. poz. 186)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem

Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Wysyłkę dokumentów na swój adres można zamówić tutaj.


W skrócie

Uczestnictwo w kursie pozwala poszerzyć wiedzę w zakresie metod leczenia cukrzycy, zaleceń żywieniowych, edukacji pacjenta i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po zakupie należy wysłać maila na adres: [email protected] z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W odpowiedzi w ciągu 48 godz. uczestnik kursu otrzyma pierwsze informacje dotyczące jego przebiegu. 
Dodatkowe informacje: po ukończeniu kursu i zaliczeniu egzaminu uczestnik otrzymuje certyfikat. Certyfikat wysyłany jest mailem, a po opłaceniu kosztów przesyłki (10 zł) - także pocztą, wraz z zaświadczeniem zgodnym z wytycznymi MEN. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 69 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa