Szkolenie wstępne z lotem zapoznawczym nad Krakowem za 259,99 zł i więcej opcji z KGK Medmedia

Wybierz 1 z 2 opcji

Szkolenie zapoznawcze z możliwościa odbycia lotu:

  • 259,99 zł za szkolenie z 30 minutowym lotem,
  • 359,99 zł za szkolenie z 40 minutowym lotem.

Oferta obejmuje: wynajęcie samolotu i wykonanie sesji zdjęć lotniczych (wskazanych obiektów: domów, działek lub zdjęć plenerowych: np. Kraków wzdłuż południowych granic miasta (widoczne zabytki Krakowa), Tatry nad Zakopanem wzdłuż linii Tatrzańskiego Parku Narodowego, Bieszczady itp. lub inne wskazane miejsca przez klienta. Przed pełnym szkoleniem lotniczym zapoznanie się z ultralekkim samolotem.

KGK Medmedia

Za sprawą działalności firmy można podziwiać piękno Krakowa i okolicy – nie podczas spacerów, a w trakcie lotów widokowych nad miastem. Przed wejściem na pokład samolotu pasażerowie odbywają zapoznanie z maszyną oraz szkolenie lotnicze. Po nich pozostaje już tylko cieszyć się malowniczymi pejzażami Małopolski. Jednak, aby widok ten nie był ulotny, podczas wycieczki wykonywane są zdjęcia lotnicze według sugestii gości pokładu: fotografie oddalonych zabytków, pejzaży czy wskazanych obiektów.


W skrócie

Przykładowe trasy: Kraków wzdłuż jego południowych granic, Tatry nad Zakopanem wzdłuż linii Tatrzańskiego Parku Narodowego, Bieszczady itp.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku warunków pogodowych poniżej minimum dla lotów samolotowych dla danego lotniska lot zostanie przełożony na najbliższy wolny termin. Lot może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. Dodatkowa opłata operacyjna 80 zł.. W przypadku stwierdzenia niezdatności samolotu do lotu przez dowódcę statku i niedostępności samolotu zastępczego, lot zostanie przełożony na najbliższy wolny termin.Uczestnicy podpisują oświadczenie o dobrym stanie zdrowia (brak chorób krążenia, epilepsji, psychoz itp.) oraz ponoszeniu odpowiedzialności. Podczas lotu należy być w stanie trzeźwym. Należy mieć wygodne ubranie, obuwie sportowe, aparat fotograficzny, kamerę filmową, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Wynajmując samolot możesz zlecić wykonanie zdjęć lub zrealizować sesję samodzielnie uczestnicząc w locie jako fotograf i jednocześnie załoga samolotu (uczestnictwo w locie jest bezpłatne i nie ma wpływu na cenę)
Konieczna rezerwacja tel. 691 058 777 z min. 7 -dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 259,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. ., 31-861 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa