Warsztaty strzelania bojowego od 279,99 zł w Akademii Obrony Saggita

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs strzelania bojowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów:

  • 279,99 zł za kurs dla 1 osoby,
  • 499,99 zł za kurs dla 2 osób,
  • 969,99 zł za kurs dla 4 osób.

Zanim kursanci przybiorą postawę zawodowych strzelców, czeka ich trochę teorii. Godzinne szkolenie wzbogaci ich o wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że nabiorą ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji będą mieć nowoczesny sprzęt: snajperski karabin Steyr SSG 04, zwany „brudnym harrym” karabin Magnum czy broń używaną przez GROM, czyli heckler and koch expert. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i oddać celny strzał nawet z odległości 600 m.


W skrócie

2-etapowe szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć teoretycznych i 4-5 godzin strzelania

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od września 2017 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Do rozpoczęcia kursu wymagane jest min. 10 osób. Lokalizacja wykonania usługi ustalana jest telefonicznie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 lub [email protected] w ciągu 2 tygodni od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

600 zł od 279,99 zł
Rabat w wysokości: 53%
Oszczędzasz: 320,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul.Rynek19/1, 41-902 Bytom

Strona firmowa