Depilacja IPL + RF od 29,99 zł w Klinice Kosmetologii Estetycznej i Anti-Aging Anna Kołodziejczyk w Katowicach

Wybierz 1 z 3 opcji

Depilacja IPL + RF wybranej partii ciała:

  • 29,99 zł za 1 zabieg,
  • 79,99 zł za 3 zabiegi,
  • 129,99 zł za 5 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: pachy, bikini, brzuch, klatka piersiowa, kark, twarz, szyja, pośladki.

Klinika Kosmetologii Estetycznej i Anti-Aging Anna Kołodziejczyk

Skuteczne wykonywanie zarówno specjalistycznych zabiegów laserowych, kuracji RF, mezoterapii igłowej, jak i klasycznej kawitacji ultradźwiękowej, mikrodermabrazji czy peelingów chemicznych, wymaga nie tylko kwalifikacji zawodowych, ale również doświadczenia. Anna Kołodziejczyk oferuje gościom swojej kliniki jedno i drugie. Wiedza zdobyta na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwala jej z wojskową wręcz precyzją zamykać naczynia krwionośne, usuwać przebarwienia i trądzik czy spłycać nawet drobne zmarszczki.


W skrócie

Zabieg depilacji IPL + RF pozwoli pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała i cieszyć się gładką skórą przez długi czas

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby poniżej 18 roku życia muszą przyjść na zabieg w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży. Oferta dostępna tylko dla nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 070 366 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 29,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Drzymały 4/2, 40-059 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa