Up to 20% Off on Indoor Play Area at Gamerooms Pl

1 godzina zabawy w wirtualnym świecie dla 2 osób

Oferta przygotowana dla dwóch osób. Możecie przebywać w bajkowych krainach, przeżywać niezwykłe przygody i zwroty akcji, rozwiązywać zagadki, poczuć mocną dawkę adrenaliny i strachu. Dla tych co lubią fitness i ruch mamy fajną zabawę, a zapalonych graczy zapraszamy do gry w innym wymiarze.

2 godziny zabawy w wirtualnym świecie dla 2 osób

Jeśli szukasz rozrywki odwiedź nasz salon gier VR. Wpadnijcie na pojedynek rewolwerowy, oblężenie zamku, turniej laserowy lub do escape roomu. Sprzęt VR, który używamy może przenieść Was w świat, którego jeszcze nie widzieliście. Bezprzewodowy Salon VR na Śląsku to okazja by poczuć moc nowego rodzaju rozrywki zupełnie bez kabli.

CZYM JEST WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

Jest to wygenerowane komputerowo otoczenie, w którym możemy się całkowicie zanurzyć. Aby tego dokonać potrzebujemy specjalnych gogli VR, które wyświetlają obraz w 3D i 360 stopniach, dodatkowo zestawy są wyposażone w słuchawki, dzięki którym jeszcze bardziej poddajemy się wrażeniu znajdowania się w nowej rzeczywistości. Doznania potęgują kontrolery, które przenoszą wykonywane przez nas ruchy do komputerowego świata. Zatem mając gogle na oczach, odizolowani od obrazów i dźwięków z otoczenia, możemy całkowicie przenieść się do wygenerowanej komputerowo rzeczywistości.


W skrócie

Bezprzewodowy salon gier VR. Na miejscu dostępnych jest ponad 50 tytułów gier/ programów edukacyjnych/ narzędzi graficznych.

Oferta dla osób powyżej 10 roku życia. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://gamerooms.pl/ lub telefonicznie 503 060 366. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
85 zł od 68 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 17 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Gliwicka 2/8, 40-079 Katowice

Strona firmowa