Laserowa korekcja wad wzroku od 1399 zł z Kliniką Okulistyczną Zooptica

Szczegóły:

 • laserowa korekcja wad wzroku, stosowana jest od kilkunastu lat jako metoda pozwalająca na wyeliminowanie konieczności noszenia okularów lub soczewek kontaktowych
 • więcej informacji na temat zabiegów na stronie

Celem zabiegu jest precyzyjne wymodelowanie kształtu rogówki oka tak, by wpadające promienie słoneczne skupiały się na siatkówce i tworzyły dzięki temu wyraźny obraz. Parametry wiązki światła ustala się indywidualnie do każdego pacjenta w oparciu o dane zebrane podczas badań kwalifikacyjnych. W przypadku krótkowzroczności efektem korekcji jest spłaszczenie, a w przypadku dalekowzroczności uwypuklenie centralnej części powierzchni rogówki.

W Krakowskim Centrum Okulistyki Zooptica zabiegi laserowej korekcji wad wzroku wykonywane są za pomocą nowoczesnego lasera excimerowego Allegretto Wave 200 Hz (model 1009). To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów laserowych dla chirurgii refrakcyjnej produkcji niemieckiego koncernu WaveLight Laser Technologie AG.

Metoda PRK (Photorephractive Keratectomy), EBK polega na usunięciu nabłonka rogówki i modelowaniu wiązką lasera jej powierzchniowych warstw. Po zabiegu PRK rogówka potrzebuje kilku dni na odbudowę nabłonka - na ten czas zakładana jest opatrunkowa soczewka kontaktowa, która jest usuwana po ok. 5 dniach. Poprawa ostrości wzroku następuje stopniowo, a rekonwalescencja po zabiegu trwa około dwóch tygodni.

Wskazania:

 • krótkowzroczność, nadwzroczność lub astygmatyzm o wartości przekraczającej 2 dioptrie,
 • wada skojarzona (np. krótkowzroczność z astygmatyzmem),
 • różnowzroczność (duża różnica wartości wady w obu oczach).

Przeciwwskazania:

 • jaskra,
 • zaćma,
 • zwyrodnienia i zmiany siatkówki,
 • wady rogówki (np. stożek), trwałe pourazowe uszkodzenie rogówki,
 • aktywne stany zapalne oczu o charakterze bakteryjnym,
 • wirusowym lub z autoagresji,
 • zespół suchego oka.

Zabieg laserowej korekcji wzroku poprzedzony jest wykonaniem szczegółowego, kompleksowego badania okulistycznego m.in. badanie dna oka, usg oka, ocena ostrości widzenia i inne. Badania te służą dokładnemu określeniu rodzaju i wielkości wady, zebraniu danych w celu zaprogramowania indywidualnego dla każdego oka działania wiązki laserowej oraz wykluczeniu okulistycznych przeciwwskazań do zabiegu.


W skrócie

Profesjonalne zabiegi, które mogą pomóc w leczeniu wad wzroku

Groupon ważny do 15.07.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koszt kwalifikacji do zabiegu w cenie 250 zł. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. W przypadku przeciwwskazań do zabiegu Groupon zwraca środki. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 824 455 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

2700 zł od 1999 zł
Rabat w wysokości: 26%
Oszczędzasz: 701 zł
Oferta ważna do: 26.06.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wieniawskiego 62, 31-436 Kraków

Strona firmowa