Jazda off-road samochodem terenowym z instruktorem i więcej od 199,99 zł z Off-Road Factory – 2 lokalizacje (do -56%)

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda off-road:

  • 199,99 zł zamiast 450 zł za godzinną jazdę,
  • 299,99 zł zamiast 650 zł za 1,5-godzinną jazdę,
  • 479,99 zł zamiast 1100 zł za 2,5-godzinną jazdę.

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go 30-minutowe szkolenie. Zapoznaje się wówczas z czterokołową bestią i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.


W skrócie

Nawet 2,5-godzinna jazda off-road z instruktorem w samochodzie terenowym to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z nutą adrenaliny

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. W samochodzie jeździ tylko osoba z grouponem plus instruktor, nie ma osób towarzyszących.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania i przeniesienia terminu realizacji szkoleń z powodów technicznych (przerwy techniczne spowodowane konserwacją i naprawą samochodów i toru) lub ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 555 131 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu miesiąca od daty zakupu. Dokładny adres zbiórki jest ustalany przy dokonywaniu rezerwacji. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

450 zł od 199,99 zł
Rabat w wysokości: 55%
Oszczędzasz: 250,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Armii Krajowej 28c obok stacji benzynowej HL, 72-200 Nowogard
ul. Warsztatowa 9, 70-017 Szczecin

Strona firmowa